Wpis z mikrobloga

aha, czyli nie widzisz różnicy pomiędzy szukaniem tylko ONS na tinderze i psuciem idei tej aplikacji a poznawaniem ludzi na żywo w klubie? ()


@Agatk: Nie ma czegoś takiego jak jedna słuszna idea, do której powinien być wykorzystywany tinder i kluby nocne xD Tinder to aplikacja randkowa, a czy to będą jednorazowe randki kończone w łóżku czy związkiem to inna kwestia.

Btw. Nikt nie lubi puszczalskich kobiet.
sorki, zapomniałam że jedyna dziewczyna jaka liczy się na rynku matrymonialnym to dziewica xD


@Agatk: I odwrotnie, prawiczki w waszym wypadku nie są w ogóle brane pod uwagę ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak jak kobiety nie lubią prawiczków, tak faceci nie lubią szmat. To zupełnie naturalna kolei rzeczy.

facet który mnie nie zna i nie zamienił ze mną słowa ocenia mój charakter, esencja wykopu xD


@Agatk:
@Pralko-suszarka Czyli uważasz, że kobiety nie mają prawa być wybredne przy szukaniu partnera? I zasługują tylko na facetów że swojej ligi? To Ty sobie dopowiadasz wszystko, stawiasz mnie w swojej wyobraźni w złym świetle, jesteś tego świadomy?
Czyli uważasz, że kobiety nie mają prawa być wybredne przy szukaniu partnera?


@Agatk: A czy ty uważasz, że mężczyzna nie ma prawa być wybredny? Wyżej wspomniałaś coś o stygmatyzowaniu kobiet na podstawie ich wagi, samemu kierując się m.i.n wzrostem przy doborze partnera xD Ja jestem jak najbardziej za dodaniem filtru związanej z wagą, no bo dlaczego nie?

Uważam, że każdy ma prawo być wybredny, ale niech potem nie płacze, że nie