Wpis z mikrobloga

@Agatk: Sama nie jesteś 9 a oczekujesz 9. Jesteś taką typową p0lką, której to się wszystko należy bo tak. I pomyśleć, że nie znajdziesz nigdy chłopa przez swoją głupotę, a nie realia rynkowe. Zobacz jak spermiarze zniszczyli ci mózg.
  • Odpowiedz
@Agatk: Fajnie by było jakby w tych apkach można filtrować wzrost i wagę. Mozna by zaoszczędzić dużo czasu i mówię tutaj poważnie. Randki facebook mają wzrost tylko czekać na wagę.
  • Odpowiedz
@Agatk: Ale ja bym wolałbym być wyższy od dziewczyny i chciałbym żeby nie miała nadwagi . Ja również mogę poddać takie dane nie było by w tym żadnego problemu.
  • Odpowiedz
@Agatk: Bo masz zdjęcia w necie xD I d--y nie urywasz. Jesteś fajna, ale nic poza tym. Jakbyś była divą, to za jakieś 400zł nie więcej xD

K---a, już tak ze mną źle, że przeliczam urodę kobiet na pieniądze xD

Dziwi mnie to, że masz tak absurdalne wymagania i nawet tego nie dostrzegasz xD K---a, jakie wy głupie jesteście, ja się nie dziwie, że nikt ciebie nie chce do związku,
  • Odpowiedz
aha czyli jeśli nie jestem 10/10 to automatycznie tracę prawo do podrywania facetów 10/10? XD


@Agatk: nie, chodzi o to, że twój płacz, że żaden facet nie chce ciebie do poważnego związku jest z d--y i nie jest to wina samych facetów, tylko twoja ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz