Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
- Hurr durr, grypa nigdy w Polsce nie blokowała szpitali, kłamiesz!
- No jednak nie kłamię, oto dowód.
- Hurr durr, jaki dowód, haha informacje w mediach, haha. Blok.

XD

Covidioci są tacy przewidywalni. ()

Tak, to ten dzban, który twierdził, że książeczka HDK to segregacja ludzi. XD
#koronawirus
źródło: comment_1635415342uf7igrSDLgLRZMwYbVpdr0.jpg
  • 13
@Krupier: Tydzień temu zmarnowałam na tego typa sporo czasu, wygląda mi na trolla w wersji 2.0 - takiego, który ma prowokować i obrażać, ale jednocześnie ma też obrzucać gównem wszystkie legitne źródła informacji i zmusić Ciebie do tego, żebyś mu cały czas wyszukiwał nowe źródła, bo z każdym będzie mieć jakiś problem. Taki odciągacz, który ma Ci zmarnować jak najwięcej czasu. Zero szans na to, że trafi do niego jakikolwiek argument,
@Chuseok: Ale jednocześnie ktoś musi prostować te ich bzdury. :| Zobacz moją dyskusję z CudMalina w tym wątku: https://www.wykop.pl/wpis/61326523/zona-od-wczoraj-w-szpitalu-porod-dziecka-po-rejest/ - zobacz też, ile ona zdążyła nałapać plusów za komentarze, że szczepienie kobiet w ciąży jest bezpieczne. Tyle osób najwyraźniej łyka tę dezinformację. Pytam poważnie: jak to ugryźć? Wszelkie sugestie mile widziane.
@uczalka: Czytam Twoje komentarze i z jednej strony podziwiam za mega merytoryczne podejście do sprawy, a z drugiej śmiać mi się chce z Twojego idealistycznego podejścia. Covidyzm zawojował świat nie dlatego, że posługiwał się rzetelnymi argumentami, a ckliwymi emocjonalnymi wysrywami, cenzurą i manipulacją. Ich da się pokonać tylko tą samą bronią. Tak uważam
@Stallion45: Niestety nic na to nie poradzę, nie potrafię nie opierać się na źródłach i rzetelnych argumentach, nie potrafię nawet kłamać, od urodzenia. Serio. ¯\_(ツ)_/¯ Dobrze, że mnie nie znałeś z 15-20 lat temu, bo wtedy to dopiero byłam idealistką. Życie już mnie mocno zweryfikowało, no ale pewnych rzeczy nie przeskoczę.

Natomiast jeśli chodzi o pokonanie zamordystów ich własną bronią, trochę Cię rozumiem, ale pamiętaj, że ludzie, którzy stoją za tym