Wpis z mikrobloga

Dlatego ja nie lubię chodzić w gości i jak mogę to unikam ( ͡º ͜ʖ͡º) niby spoko wszystko ale mówię że się zbieram bo nigdy nie chce być natrętny to lecą teksty zostań co tak szybko a w głębi siebie pewnie gospodarz myśli dobra s--------j ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ka4az: jak wam to pasuje to super - naprawdę nie wiem czemu ekstrapolujesz wasze preferencje na mnie i moich przyjaciół i wyciągasz na tej podstawie wnioski jak nam się spędza czas
  • Odpowiedz
@ms_chanandler_bong jeszcze nikt nie odpowiedział dlaczego zaprasza ludzi, których nie chce. Mam nadzieję, że nigdy nie byłem u takich gospodarzy zakłamanych, ale widzę, że tutaj to normalka. Dzień jak codzień, zapraszasz kogoś milutko, a później czekasz aż s-------i. I jak w tym kraju ma być dobrze?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@anesthetize11: @qkqamil: @przyjaciel_golomb:
Ja widzę, że wszyscy to wzięli bardzo na poważnie. Mam znajomych, z którymi mogłabym siedzieć do rana, ale zdarza się, że ktoś np. niespodziewanie odwiedzi i bywa sztywno, bo widzimy się też na pół roku.
@FaterAnona: Wiadomo, przecież na "no co wy, zostańcie", goście mogą odpowiedzieć "pewnie, zostajemy". Ja zawsze mówię otwarcie, że w sumie my też jesteśmy zmęczeni lub że
  • Odpowiedz