Wpis z mikrobloga

Postawa Julii pokazuje, że związek bez pożądania nie ma szans. Widać, że ona wiązała duże nadzieje z tym programem, jest dojrzała i chciałaby stworzyć związek ale Tomek jej się poprostu nie podoba i choćby niewiadomo jaki był super z charakteru to jednak bardzo ciężko zmuszać się do fizyczności.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 17
  • Odpowiedz
@elena-mary: no tak właśnie jest, żadne to wielkie odkrycie. Ale tylko u białych ludzi z krajów wysoko rozwiniętych. W innych kulturach wciąż doskonale się mają małżeństwa aranżowane, a ludzie po prostu przyjmują do wiadomości, że z wybranym dla nich osobnikiem muszą się dogadać i rozmnożyć. I często nie są to wcale złe małżeństwa, trwają przez całe ich życie i obfitują w dzieci. Czyli się da, a jedynie w nas wyewoluowało przekonanie,
  • Odpowiedz
@caramilla: dla mnie żadne ale wykopki ciągle się żalą, że baby patrzą na wygląd i jak ktoś jest spasłym zakolakiem z 160 wzrostu to żadna baba go nie zechce i jakie to one złe i puste.
  • Odpowiedz
@elena-mary: ale gdyby Mirkom zaaranżować małżeństwo ze zwyczajną dziewczyną, to nie, bo oni są przynajmniej 5/10 XD więc nic dziwnego, że patrzą wyżej, takie 7/10 jest dla nich akurat, nie za ładna, nie za brzydka, idealna dla zakolaka 165 XD
  • Odpowiedz
@elena-mary: bardzo dziwne że kobiety wiążą się z bogatymi oblechami i im nie przeszkadza brak "pożądania" baby mają za wysokie mniemanie o sobie, jak w jej głowie pojawi się myśl że należy się jej lepszy to koniec z seksem i to jest cały problem.
  • Odpowiedz
@Login23: w Polsce to nie jest tak widoczne jak na zachodzie i w USA, ale młodzi atrakcyjni faceci również wiążą się z bogatymi starymi babami. One rzadziej są obleśne, to fakt, bo bogata kobieta zawsze o siebie dba, a nie hoduje wielki bęben jak prezesi spółek państwowych. Dla tych osób chemię powodują pieniądze i to cały sekret.
  • Odpowiedz
@Login23: moim zdaniem właśnie przeszkadza tylko kasa im wynagradza to poświęcenie. Serio myślisz, że taka laska czuje szczere podniecenie jak się rucha z jakimś starym dziadem?
Właśnie piszę o tym, że Julka moim zdaniem nie ma tego podejścia, ze jej się NALEŻY ktoś lepszy od Tomka bo widać właśnie, że się stara ale jak nie czuje choćby minimalnego pożądania no to nic z tym nie zrobi i musiałaby się zmuszać na
  • Odpowiedz
@Kalafior_Krzys_2: nie jestem hinduską, której rodzina wybiera męża, więc nie chciałabym być z chłopem, który mnie nie pociąga. Należę do naszego kręgu kulturowego i nie umiem wyjść poza "chemię". Natomiast rozumiem socjologiczne mechanizmy, którymi kierują się młodzi ludzie wiążący się z nieatrakcyjnymi, ale bogatymi i szczodrymi osobnikami (obu płci). Jestem w stanie sobie wyobrazić, że człowieka można uwieść, a nawet rozkochać w sobie dając mu to, czego on potrzebuje. Całe clue
  • Odpowiedz
@TakanobuYebaka: szczupła nie jest ale spasioną bym jej nie nazwała. Co do pracy to mówiła Tomaszowi, że chce ją zmienić więc nie wiem gdzie słyszałeś, że jest bezrobotna.

Możesz też napisać gdzie widać jej niedojrzałość?
  • Odpowiedz
@elena-mary: nie dyskutuj z nim, dla niego pewnie każda laska powyżej 50 kg jest niedojrzała i bez pracy XD Zobaczył trochę więcej ciała i może mu się gruba, bezrobotna matka skojarzyła.
  • Odpowiedz
@Kalafior_Krzys_2: pożądanie wygasa max po 4 latach, więc z naukowego punktu widzenia każdy w długim związku jest z osobą, która go nie pociąga. Może im się podobać, bo jest wizualnie estetyczna, ładna, ma przyjemną aparycję, jest zadbana i miło sie na nią patrzy i z nią przebywa, ale ognia tam nie ma. Dlatego tyle rozwodów, ludzie zaczynają z czasem czuć silny pociąg do innych a ich partner(ka) staje się im erotycznie
  • Odpowiedz
@elena-mary: Wystarczy posłuchać fragment na temat poprzedniego związku Julki z gościem traktującym ją jak krzesło przy jej pełniej akceptacji albo przyjrzeć się histerycznemu zachowaniu tuż przed samym ślubem jak zakazała staremu mówić do niej cokolwiek. To duży dzieciak.
  • Odpowiedz