Wpis z mikrobloga

@Chuseok:

zgony wśród zaszczepionych to prawie 30% (oficjalne dane MZ z ostatnich tygodni)

Jeśli w tygodniu umiera 100 osób a 30 z nich to zaszczepieni to jakim są % wszystkich zgonów covidowych


Ale wiesz, że te dwa zdania oznaczają dwie różne sytuacje? I w każdym mówisz o innej liczbie?
Jak wy tak czytacie dane i tak je rozumiecie to nie dziwię się, że macie teorie i wnioski z d--y :D
  • Odpowiedz
Pytam po raz kolejny, skoro na intensywnej terapii leżą sami niezaszczepieni to skąd dziesiątki zgonów wśród osób zaszczepionych każdego tygodnia?


@Chuseok: Bo oni umierają ale z łagodnym przebiegiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik przecież Ty nawet tego nie przeczytałeś poza tytułem
Szpitale nie muszą robić wymazu w niektórych przypadkach
Jeśli objawy są covidopodobne to przecież zrobią, co więcej jest tam napisane że wręcz mogą wymagać z tym że wtedy pacjent nie musi wtedy tego robić na własną rękę
  • Odpowiedz
@adibor: ale ja nie o tym piszę, piszę o tym że mówienie o samych niezaszczepionych na intensywnej terapii to manipulacja i propaganda.

Sam już dawno się zaszczepiłem ale widzę wytykanie taniej propagandy równa się z byciem antyszczepionkowcem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pytam po raz kolejny, skoro na intensywnej terapii leżą sami niezaszczepieni to skąd dziesiątki zgonów wśród osób zaszczepionych każdego tygodnia?

@Chuseok: Przecież zaczepieni nie mogą chorować. Wniosek protesty, umierają zdrowi, nigdy nie trafiwszy do szpitala. Prosto do kostnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz