Wpis z mikrobloga

@Qontrol: zależy jakie masz podejście - czy planujesz w tę gierkę pograć 10h czy 100+. Jeżeli na dłużej to oczywiście, że lepiej online dla samego handlu. Wiadomo, że nie wszystko co znajdziesz jest idealne dla twojej postaci więc możesz to sprzedać i kupić sobie coś pod siebie.
  • Odpowiedz
@psycha: @NoKappaSoldier73: jako wieloletni gracz na singlu/lan z kumplami, gra online różni się jakoś od offline w sytuacji gdy tworzę własną zamkniętą grę/instancję (czyli bez możliwości dołączenia randomów neta)? Bo jeśli mam do wyboru grę online lub offline to IMO zawsze lepszy będzie online z ww. przez was względów, ale nie wiem jaki to ma wpływ na casualową grę i ew. możliwość utraty itemów...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psycha: @NoKappaSoldier73: Pytam bo się przeprowadziłem wczoraj. Miałem #!$%@? neta i co chwilę wywalało z servera. Do tego grając offline znajdowałem lepsze itemki. Dzisiaj naprawiłem neta i 400mb/s zamiast 2mb/s i jest stabilnie.

Czyli chyba lepiej online.
  • Odpowiedz
@Qontrol: @NoKappaSoldier73: ok, brak neta = brak możliwości grania, a jak z możliwością utraty itemów? jest coś takiego, że ktoś się może wbić do mojej gry (gdy chcę grać sam, ale na bnet) i mnie #!$%@?ć i zabrać itemy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie grałem nigdy na bnecie, może z raz lub dwa w kafejce internetowej 15 lat temu i nie do końca interesowałem się tym
  • Odpowiedz
@Qontrol: Grałem x lat na pc, kupiłem d2r w preorderze i w sumie nie wyszedłem z 3 aktu przez to jak zostało zepsute lobby... Niestety ale mimo wybrania gry online na konsoli wszystko wydaje sie mega pusta, lobby na konsolach działa ch*******, nie ma chatu czy wyboru konkretnych gier z listy i niestety nie dorasta do pięt wersji z pc. Moim zdaniem ta gra polegała na pvp/handlu itd a gra online
  • Odpowiedz