Wpis z mikrobloga

42 168 - 1 = 42 167

Dokąd teraz 9/10

Właśnie obejrzałem 437 film wyprodukowany w latach 2010 - 2013. Ile z tych filmów było godnych polecenia? Myślę, że nie więcej niż 50. Znalezienie dobrego filmu w dzisiejszych czasach można porównać do szukania igły w stogu siana. Ale oto i jest: prawdziwa perła. Film magiczny, skłaniający do refleksji, wzruszający, zabawny, zmysłowy, prawdziwy, niejednoznaczny i niedający o sobie zapomnieć. Brakuje mi właściwych słów...

Warto!

#maratonfilmowy #film #filmy

PS. @jestem_legenda chyba sami rozwalimy te 42 tysiące filmów :D bo widzę, że nasze towarzystwo się wykruszyło ;)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zioomek: 10 daje tylko klasykom kina - Lot nad kukułczym gniazdem, Ojciec Chrzestny I itp.

w sumie 9/10 to dla mnie jedna z najbardziej subiektywnych ocen - za coś wyjątkowego, nowatorskiego, coś wyróżniającego ten film od innych

od 8/10 do 1/10 oceniam pozostałe dzieła :)
  • Odpowiedz
@polmen89: Siemano, obejrzałeś tyle filmów to dawaj jakieś fajne. Tego dokąd teraz jakoś mnie nie porywa. Ale lot nad kukułczym gniazdem już zasysam. A no i ojciec chrzestny to aż tak zajebisty film? Pulp fiction i requiem for a dream obejrzeć?
  • Odpowiedz