Wpis z mikrobloga

ZIOMEK (nazywają go Czipsem, ale wolę Ziomala ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
#otoziaki - tag do obserwowania

Ziomeczek to psiak, który kiedyś mieszkał w domu, ale gdy w tym samym domu pojawiło się dziecko... Ziom został wywalony na podwórko, przykuty do budy po to, aby pilnować starych maszyn rolniczych na polu.

Miałam przyjemność poznać Ziomka osobiście. Jechał ze mną grzecznie w aucie (widać, że jest tego nauczony), bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem, ładnie chodzi na smyczy chociaż przez jego żywiołowość i masę energii, zdarza mu się ciągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo dobrze dogaduje się z innymi pieskami, do obcych ludzi od razu przychodzi z prośbą o smyranie.

Ktoś chętny przygarnąć Ziomka? Nawet tymczasowo? Mieliśmy zainteresowaną dziewczynę, ale ostatecznie zrezygnowała mówiąc, że nie przyjedzie, bo coś wypadło w pracy, a teraz nie ma z nią kontaktu...

#pokazpsa #smiesznypiesek #psy #pies #niekupujadoptuj #slask #opole #katowice #pytanie
Pobierz
źródło: comment_16352556635I15LPJDcewHf9KtEQg5II.jpg
  • 4
@kotostrupoo: No niby stwierdzono ze może mieć 2-3 lata, bo ma super zęby i głupieje czasem jak szczeniak :D

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety online (50 pytan, głównie zamkniętych) i wizyta przedadopcyjna żeby się poznać. Ankieta nie jest zobowiązująca wiec jak chcesz to na priv mogę Ci wysłać xd

Ogólnie psior jest super wesoły i energiczny ale tez uwielbia się przytulać.

Nie wiem niestety jak z ewentualnym pozostaniem samemu w domu