Wpis z mikrobloga

Pytanie do zwolenników Matty'ego Casha w reprezentacji: czy znacie choć jeden analogiczny przypadek w liczącej się reprezentacji? Chodzi mi o sytuację, gdy zawodnik nie urodził się, nie wychował piłkarsko, nie mieszkał, nie grał w kraju, który chce reprezentować a w dodatku nie zna języka? Długo się nad tym zastanawiałem i nie kojarzę w kadrze Francji, Hiszpanii, Niemiec, Włoch ani Węgier, Czech czy Słowacji takiego przypadku. My nawet nie wiemy, czy Matty Cash kiedykolwiek postawił nogę w kraju, którego ma być reprezentantem
#reprezentacja #pilkanozna
  • 69
  • Odpowiedz
@Kaczuszkaa: Bereszyński spokojnie 2-3 lata może jeszcze grać. Wartość angielskich piłkarzy jest mocno zawyżona, do tego 5 lat młodszy i wychodzi ci, że realnie jest wart mniej od Bereszyńskiego.
A co mam ci podać listę kto asystował i strzelał na euro dla Polski? Byli całkowicie bezużyteczni.

@szczepan-szczypawa: Kłos, Baszczyński, jezu dużo było solidny grajków, pamiętaj że kiedyś Premier League nie była najmocniejszą ligą, a różne polskie kluby walczyły w europejskich
  • Odpowiedz
@MartinoBlankuleto Cash chce grać dla naszego kraju, uczy się języka i jest podekscytowany na myśl o graniu z orzełkiem na piersi. Mimo to część Polaków nie chce go w reprezentacji. Podolski i Klose pomimo bliższych relacji z naszym krajem nie chcieli myśleć o grze dla nas, a polacy przez wiele lat strasznie płakali, że jak to tacy super piłkarze nie chcą dla nas grać. Mocna hipokryzja tutaj teraz wychodzi. Dybala też by
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: Ty to masz jakiś instytut danych z dupy, mocno zawyżona, wiek, i tak dalej. Samo to, ze gra w pl znaczy, ze jest więcej warty. Podaj listę, podaj tez listę ile asyst zaliczył bereszynki i Jozwiak, bo ja póki co widziałem same przeciętne występy.
  • Odpowiedz
Dybala też by przecież mógł grać w kadrze i jeśli by się na nią zdecydował, to każdy skakałby ze szczęścia


@dawid-adamsky: Teraz to żeś popłynął. No nie, nie każdy. Ludzie którzy rozumieją na czym te rozgrywki polegają, nawet jakby Messi chciał grać w kadrze Polski, nie skakali by z radości, tylko protestowali.

@Kaczuszkaa: Pisałem przecież, Bereszyński w 9 meczach 2 asysty w Serie A, Cash w 9 meczach, 1 asysta.
  • Odpowiedz
@Kaczuszkaa: Nie, ale sam fakt, że Bereszyńskim jest zainteresowany Inter Mediolan, o czymś chyba świadczy? Są na porównywalnym poziomie i szukanie dziurym w całym, że ooooo Cash ma 2% więcej celnych podań, a Bereszyński 0,3% więcej udanych odbiorów, jest bez sensu, bo to nie będzie decydujące.
  • Odpowiedz