Wpis z mikrobloga

Obejrzałem cały 1 sezon polskiej wersji The Office.

Na plus:
- w większości mało znana obsada daje radę,
- unieśli humor czego najbardziej się obawiałem,
- praca kamery dała radę,
- mimika aktorów elegancko,
- w sumie dobrze, że zmodyfikowali troszeczkę postacie, a nie wszystko dechę w dechę,
- czołówka w sumie oryginalna,
- ciekawy pomysł z tą kropliczanką i Siedlcami, dobrze, że to nie w Warszawie.

Na minus:
- niektóre postacie są nudne, za mało wnoszą,
- ogólnie to coś za mało tych postaci jak na razie, brakuje mi odwzorowania Stanleya, Kevina, Creeda, Tobyego, Andyego, Ryana ale może ktoś dojdzie w następnym sezonie,
- trochę za mało żenujących momentów i większych jazd,
- zbyt mało relacji między postaciami, Michał, Patrycja, Darek, Franek i Asia coś tam tworzą ale reszta nie istnieje,
- jakby trochę więcej typowo januszexowej patologii wprowadzili to by zwiększyli oglądalność, no ale pewnie licencja, swoją drogą taki serial z januszem alfą i areczkiem to by było złoto, oglądałbym jak #!$%@?.

Postacie:
- Michał daje radę, myślałem, że nie uniesie tej roli,
- Darek świetnie odwzorowuje Dwighta, biurowego dziwoląga, dla mnie top postać, Woronowicz to jednak kawał aktora i to był świetny ruch zatrudniając go do tego serialu,
- wątek Franka i Asi, czyli Jima i Pam daje radę, nawet Franek przypomina Jima,
- Patrycja może być, robi trochę zamieszania ale dobrze, że jest dla postaci Michała, trochę gra rolę Jen,
- Gosia niby taka wiecznie obrażona Angela, jest ok,
- Agnieszka taka trochę biała Kelly, ujdzie ale mało jej,
- Bożena taka niby Meredith/Phyllis ale trochę niedosyt, za mało wnosi,
- Łuki wcale mi tutaj nie pasuje do biura, może jakby był wątek magazynu to by pasował idealnie, niby taki trochę Darryl albo Roy,
- Levan niby jakiś potencjał jest ale dla mnie słabo, nie wiem niby kogo ma odwzorowywać,
- Sebastian ciekawa postać ale nie wiem czy kogoś odwzorowuje,
- Tadek jako Todd dał radę,
- Dawid Podsiadło w sumie ciekawy ruch, taka trochę odskocznia.

Byłem uprzedzony po zapowiedziach do polskiej wersji ale canal plus kolejny raz udowodnił, że byle czego nie robi. Czekam na kolejny sezon.

#theofficepl #theoffice #seriale
brunetroll089 - Obejrzałem cały 1 sezon polskiej wersji The Office.

Na plus: 
- w...

źródło: comment_1635200136S62SdVQL7sZnSIkZ3wbJPd.jpg

Pobierz
  • 7
@Rad-X: Może się rozkręcą w drugim sezonie ale tamte postacie w amerykańskiej wersji są nie do podrobienia, taki Andy jak przyszedł to niemal wszystko wokół niego się kręciło, z Ryana cisnęli bekę, Stanley wiecznie naburmuszony, na Kevina jak się patrzyło to już się samoistnie uśmiech pojawiał, a Creed i Toby jak się coś odzywali to konkretnie.