Wpis z mikrobloga

#swieta #prezenty #warszawa #kiciochpytaaa

Miraski, potrzebuje plecaka który pomieści laptopa 15-17" i będzie miał mnóstwo różnych przegródek, które będę mógł użyć np na selfie sticka, okulary, klucze, kabel ładujący z powerbanka, pierdyliard innych dupereli, które teraz leżą luzem w moim plecaku i nie mam jak ich uporządkować... No i musi normalnie wyglądać, tzn np czarny, biały albo inny zwykły kolor a nie żaden militarny.

Kojarzy ktoś czy istnieje coś takiego w ogóle?
W google wpisałem plecak z wieloma przegrodami to średnio jest. :/
  • 16
  • Odpowiedz
plecak z wieloma przegrodami


@Kopamatakawapl: Google tak nie myśli. Szukaj raczej "17inch laptop backpack" bo to to jest specyficznym wymaganiem, coś z przegródkami samo się znajdzie w wynikach.
  • Odpowiedz
i


@dran2: Mam thinkpada t490 - sprawdziłem i ma 14" XD Myślałem, że to ma chociaż te 16"

Zaraz zerknę, ale z tego co widzę, to rozwiązują to tak, że plecak ma 1 suwak i kilka "komór" a ja chciałbym taki organizer na laptopa, kable, gadżety typu scyzoryk i inne takie duperele i np na okulary specjalne miejsce. Może wymagam zbyt wiele, ale mamy 2001 wiek ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl: Rowerowe plecaki są często poprzegródkowane, w foto będziesz mógł sam sobie przegródki skonstruować ze ścianek na rzepy, 14 cali to każdy plecak z miejscem na laptopa na rynku chyba zmieści. Wejdź na stronę Deutera albo Ospreya i sobie coś wybierz, są tego dziesiątki a twoje potrzeby są tak generyczne że nie wiem gdzie masz problem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kopamatakawapl: kiedyś trafiłem na helikon tex, który nie wygląda jakoś tak bardzo "militarnie", w środku ma panele do których możesz "przyrzepić" różne przegródki.
prezentacjo/recenzja
Rozważam zakup, ale mój plecak z decathlona jakoś kurde nie chce się zepsuć, od kilku lat ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A jak się pójdzie do sklepu po piwa/wódke to można zmieścić sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kopamatakawapl: Jak już ustaliłeś że masz 14" notebooka to przemyśl czy aż tyle tej wódy ci potrzeba abo łazić wszędzie z plecakiem na stację roboczą z drukarką. I pomyśl nad firmą która ma choćby stronę internetową bo to wygląda na coś prosto z Ali.

Edit: Bingo!
https://www.alibaba.com/product-detail/FENRUIEN-2021-Backpack-Men-17-3_62475710664.html
  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl: Tylko plecaki marki Everki - trochę drogie, ale praktycznie niezniszczalne, a nawet jeżeli to mają dożywotnią gwarancję (korzystałem z gwarancji bo po 8 latach intensywnego codziennego użytkowania zdarzyło mi się uszkodzić suwak - w 10 dni przysłali mi nową sztukę model odpowiednik tego, który miałem). Mają różnie rozmiary, więc spokojnie dobierzesz do laptopa. Przegródek też sporo w zależności od modelu. Mam obecnie dwa i polecam. No i estetyka jest na
  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl: ja mam Natec Alpaca, jest w dwóch wielkościach: 15 i 17", 17" mieści idealnie stosunkowo duży laptop 15,6", ma kilka kieszeni, przegródki i jest raczej płaski, stosunek ceny do jakości bardzo rozsądny.
Kolor szary. Trochę większy mogę polecić od Diverse, ale nie pamiętam jaki model.
  • Odpowiedz
@gobi12: @nudziarz123: @mawojciech: @d0st0jevsky: @dran2:

Panowie, byłem wczoraj w sklepie stacjonarnym equip.pl w Warszawie

Patrzyłem na ten plecak Everki i mimo, że jest fajny, to nie zdecydowałem się na wydanie 1300zł na plecak. Ten hajs #!$%@?łem tego samego dnia na jakieś garnitury i inne duperele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupiłem plecak Samsonite Cityshape Tech
https://equip.pl/product-pol-33274-Plecak-na-laptopa-Samsonite-Cityscape-Tech-17-3-EXP-black.html

Na żywo wygląda super, jest duży, pojemny, ma
  • Odpowiedz
1300zł na plecak


@Kopamatakawapl: Wowowo to ich #!$%@?ło ze wzrostem cen ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ostatnio (no będzie to już ze 3 czy 4 lata temu) kupowałem swoje modele chyba za jakiś odpowiednik 400 i 500 zł. Ten Samsonite też wygląda spoko.
  • Odpowiedz