Wpis z mikrobloga

To wyglądało mniej więcej tak...

Lekarz do Uposledzonego: Pacjent jest w stanie stabilnym. Dobrze, że został do nas szybko przewieziony karetką. Dzięki temu jego stan nie jest krytyczny. Krwiak nie jest też duży. Nie musieliśmy nawet usuwać krwi z całej półkuli. Jednak pacjent jest u nas krótko więc ciężko rokować czy jest to 2% czy 90% na przeżycie.

Bonus na instagramie: Artur jest w stanie krytycznym :( Krwiak jest duży. Karetka zbyt długo go wiozla :( Lekarze musieli odpompować mu krew z połowy mózgu :( Artur ma 2% na przeżycie, nie wiem co mam myśleć, on umiera :(

#punchdown #famemma
źródło: comment_1635183736LLJZOgaNcPGM72v7Ufb8Yw.jpg
  • 3
@basilur: Oczywiście sam zamysł tego typu "igrzysk" i uczestnictwo w nich to głupota sama w sobie, ale niezmiernie bawi mnie branie pod uwagę zdania gościa, który jest znany z tego, że jego główną cechą jest mitomaństwo i bycie klaunem w internecie. Jasne, tutaj zawodnik jest w ciężkim stanie, ale atencjonowanie się publicznie minutę od wyjścia ze szpitala (A nawet nie, bo ciągle w nim był) jest śmieszne samo w sobie xD
@basilur: No właśnie. Z tego co bonus faflunił, to mówił, że na zdarzeniu nie było karetki (co było kłamstwem), część wykopków nawet wnioskowała, że tam w ogóle nie było opieki medycznej (co jest jeszcze bardziej śmieszne, bo na takim wydarzeniu MUSI być zespół ratownictwa medycznego). Potem mówił, że Waluś ma 2% szans na przeżycie. Zapomniał wspomnieć, że lekarz w takiej sytuacji nie oceni procentowo szans na przeżycie, no chyba że 50/50.