Wpis z mikrobloga

@kubelek_klasik: Tyle że ja jej nie przyklaskuję za to tylko wypominam jak bardzo TVN stał się stacją propagandową na przykładzie jej wypowiedzi i jak szybko TVN chciał żeby przestała się wypowiadać na temat COVIDa bo jej zdanie było sprzeczne z tym co głosi TVN.
@#!$%@?: Czyli jednocześnie przyznajesz mi rację oraz temu zaprzeczasz. Poza tym, we fragmencie który wstawiłem jedyna medyczna część o której mówiła to statystyki grypy oraz COVIDa, które na pewno da się znaleźć i zweryfikować, a reszta to był jej komentarz na temat sytuacji socjopolitycznej przez ostatnie dwa lata, który moim zdaniem jest słuszny. xD
@Voraz: Jak mówiłem, Bożena Dykiel nie jest dla mnie żadnym autorytetem, bo nie mam żadnych autorytetów w sprawie pandemii, nikomu nie ufam. Ale widzę że to dla ciebie nie problem, bo wrzucisz mnie do wora "antyszczepów" za to że w ogóle o niej wspomniałem i będziesz uważać że wcale nie masz skrajnych poglądów na temat pandemii. xDDDDDD
@supra107: > Może dlatego że wszystkim chodzi o to jak szybko prowadzące z TVNu chciały jej przerwać wywód który jest sprzeczny z linią propagandową TVN a nie to że wierzy w medycynę alternatywną, bo wbrew pozorom wiara w medycynę alternatywną nie oznacza od razu że cokolwiek taka osoba powie o tematach medycznych z automatu jest nieprawdą. Tak myślą jedynie osoby które nie potrafią myśleć krytycznie.

Medycyna alternatywna to jest swoisty żart
Tak jak żartem jest to ze jesteście skłonni uwierzyć że ktoś chce przeprowadzać depopulacje szczepionkami, maseczkami i zamknietym lasem, ale w to że nowy wirus jest problemem w służbach zdrowia na calym swiecie juz nie.

@Pajdoniusz: Proszę, powiedz mi gdzie powiedziałem że wierzę w to co napisałeś xDDDD
@mbasasello

W ogóle nigdy nie rozumiałem, czemu ludzie zaczynają być uważani za ekspertów od wszystkiego, tylko dlatego, że są znani.


Tutaj wystarczyło coś powiedzieć o spisku i już sobie szyry przypomniały, że to wspaniała aktorka jest i w ogóle bardzo mądra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@supra107: no nie, jak już taki autorytet jak Bożena Dykiel mówi ze nie ma pandemii to jej na pewno nie ma. Chwile później powiedziała ze depresja to zmyślona choroba, a jedyne jej wytłumaczenie to brak litu. No i wyciągnęła z torebki soniczne okulary Bożena 3000 picrel i powiedziała ze nimi się leczy depresje. Nie żartuje, wyguglujcie sobie szury, jak nie wierzycie. Przy okazji jebnijcie się w Dykiel.
Pobierz Currrywurst - @supra107: no nie, jak już taki autorytet jak Bożena Dykiel mówi ze nie...
źródło: comment_1635202668HPDrhw527xJVY68IQSFxAl.jpg
@szyryfyry1: no chyba jesteś jebniety. Jest stara i niemogarnela co się dzieje. Pewnie jak duża część aktorów starego pokolenia odłożone ma tyle co wcale. Na pewno nie zrobiła świadomego buntu.
@Currrywurst: Gdzie mówiła że pandemii nie ma, bo na pewno nie w materiale który wstawiłem. I powiedz mi na jakiej podstawie nazywasz mnie szurem, bo naprawdę jestem ciekaw jak doszedłeś do takiego wniosku.
@r333m4k444: Jakoś się na ten temat w tym klipie nie wypowiadała, a z tego klipu który załączyłem można wywnioskować, że prowadzące zaczęły jej przerywać kiedy zaczęła podważać słuszność obostrzeń.