Wpis z mikrobloga

@szyryfyry1: Taki cynizm w postaci "ktokolwiek publicznie podważa słuszność obostrzeń oraz zagrożenie pandemii będzie miał zrujnowane całe życie za to że jest sprzeczny z jedyną słuszną linią informacji" ;)
  • Odpowiedz
@supra107: @Chuseok: kobieta ma 73 lata, bogata karierę, naoewno jest dostatecznie zabezpieczona finansowo jak i jej rodzina. Pokazała środkowy palec na żywo w tv w stacji w której pracuję, ode mnie ma wielki szacunek i chciałbym w jej wieku być na tyle niezależny finansowo co ona. Oby więcej takich ludzi, którzy się nie boją głosić swoich poglądów, a nie pałac to co jest bezpieczne i zgodne z linia partii w
  • Odpowiedz
@supra107: już chyba 5 raz to jest wklejane (w przeciągu ostatnich godzin :P) z pominięciem fragmentu o leczeniu depresji litem z magicznymi okularami z tego samego wywiadu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@tonawegla: Może dlatego że wszystkim chodzi o to jak szybko prowadzące z TVNu chciały jej przerwać wywód który jest sprzeczny z linią propagandową TVN a nie to że wierzy w medycynę alternatywną, bo wbrew pozorom wiara w medycynę alternatywną nie oznacza od razu że cokolwiek taka osoba powie o tematach medycznych z automatu jest nieprawdą. Tak myślą jedynie osoby które nie potrafią myśleć krytycznie. ;)
  • Odpowiedz
@supra107: najlepsze, że śmieją się z niej osrańcy którzy jak usłyszeli, że pracodawcy będą sprawdzać szczepienia i wysyłać na bezpłatne urlopy to polecieli się zaszczepić żeby móc dalej pracować w swojej pracy marzeń za najniższą krajową.
  • Odpowiedz
Pokazała środkowy palec na żywo w tv w stacji w której pracuję, ode mnie ma wielki szacunek i chciałbym w jej wieku być na tyle niezależny finansowo co ona


@szyryfyry1: pewnie, tutaj się zgodzę. W sumie nie wiedziałem ile ma lat, w tym wieku emerytura zrobi jej dobrze ;-)
  • Odpowiedz
  • 2
Jakie miny mają redaktorki hhahaa. Będą się tłumaczyć, jak do tego doszło, że ktoś może podważać jedyna słuszna pandemię xd
  • Odpowiedz
@supra107 Pani aktorka - ekspert ds świata i depresji. See s legit. W ogóle nigdy nie rozumiałem, czemu ludzie zaczynają być uważani za ekspertów od wszystkiego, tylko dlatego, że są znani. Pani Dykiel jest znakomitą aktorką, być może mądrą kobietą, ale kompetencje do wypowiadania się w sprawach depresji i działania świata ma takie same jak Mietek tokarz.
  • Odpowiedz