Wpis z mikrobloga

Często wiele osób pyta, dlaczego nie lubię (czy inni wykopowicze nie lubią) użytkownika @LuckyStrike
Odpowiedz na to pytanie jest prosta. Ten człowiek podważa fakt istnienia zbrodni chińskiego reżimu totalitarnego. Wyobrażacie sobie, żeby zagraniczny korespondent w III Rzeszy mówił: "z tymi żydami to kłamstwo, żyją sobie spokojnie, a polaków to nawet do niemiec przywozimy do pracy". Albo w ZSRR: "nie ma wielkiego głodu, w zsrr żyje się cudownie wszyskim". Co byście o takiej osobie sądzili? I takie osoby były, Stalin nazywał ich "pożytecznymi idiotami". Chiny także ściągają sobie "białe małpy" żeby skakali im w myśl chińskiej propagandy, żeby robić dobry PR na świecie. To jest to samo.
Dlatego pluje na każdego prochińskiego dzbana.

Ja nie wiem, jak w 2021 roku można pisać, że każdy wie co się wydarzyło, a potem pytać o dowody. Nie wiem czy w Chinach jest wikipedia, ale w artykule tam są nawet źródła. A wiecie co się stało na placu Tienanmen? Wjechały na plac pełen studentów czołgi, które rozjechały pare (czy parenaście) tysięcy protestujących. A szczątki szpalono i wrzucono ich prochy do kanalizacji. Czy to jest według was normalny kraj?
https://en.wikipedia.org/wiki/1989_Tiananmen_Square_protests_and_massacre
A może ludobójstwo Ujgurów jest normalne?
https://en.wikipedia.org/wiki/Uyghur_genocide
A istnieje jeszcze tysiące spraw, jak Tybet, jak niszczenie opozycji. A nie mówię tutaj już o błachych, jak niszczenie środowiska, gdzie w Chinach bije to rekordy i partia komunistyczna, ma w------e na klimat i na środowisko (smog z Chin dociera do Seulu, stolicy Korei) i oceany (bo chiny swoje zanieczyszczenia czy śmieci wrzucają do rzek)

to wszystko jest potwierdzone, pomimo tego, że istnieje blokada informacyjna z Chin i do Chin. O ilu zbrodniach ZSRR czy III Rzeszy dowiadywał się świat z opóźnieniem?

#neuropa #4konserwy #chiny #tosachiny #raportzpanstwasrodka
W.....m - Często wiele osób pyta, dlaczego nie lubię (czy inni wykopowicze nie lubią)...

źródło: comment_1635154810fWRmJoOw74lJ52XIGeB0As.jpg

Pobierz
  • 214
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuckyStrike: Sam u siebie usuwasz niewygodne komentarze a tu się czepiasz xD nie wiem kim jesteś, nie oglądałem żadnego twojego filmu, ale po tym co tu wypisujesz sądzę ze jesteś zwykłym hipokrytą
  • Odpowiedz
@Wedam: jeszcze warto dodać ogólną mentalność Azjatów, traktowanie zwierząt kiedy ogłoszono że mogą przenosić choroby to ludzie posiadający koty po prostu wyrzucali je przez okno
  • Odpowiedz
@LuckyStrike Jeśli to prawda że się nie boisz rządu i jebnięcia Social Score, to powiedz - jak ci nie wstyd? Jak ci nie wstyd że masz za nic ludzkie życie i jesteś jednym z tysięcy białych popychli komunistów? Bo tak jest skoro negujesz zbrodnie i gloryfikujesz KPC.
  • Odpowiedz
@Wedam - i jako pluralistyczny, wolnościowy wykopek - się zesrał xD


@mechaniczny_pomidor: ja nie należę do ludzi, którzy uważają że nazizm i komunizm jest spoko, bo demokracja i każdy może sobie wybrać. Jeśli ty uważasz, że bronienie reżimu mordującego ludzi jest okej, to nawet nie warto ci napluć w mordę, bo jesteś jak Polak, który chwali III Rzeszę.

Jeśli to prawda że się nie boisz rządu i jebnięcia Social
  • Odpowiedz
@Wedam: Przecież po pierwsze on dostaje dotacje od państwa a po drugie gdyby nie dostawał to oni śledzą zagraniczne fora mają całe instytucje od tego i gdyby krytykował to by miał problemy.
Nie lubię go też za te teksty ale mu się nie dziwię. Nie ma za bardzo wyjścia.
  • Odpowiedz
@Wedam: Dokładnie, kolega @SirSherwood: bardzo ważną rzecz porusza - to jest zorganizowane, dobrze płatne i powszechne zjawisko w Chinach. Biorąc pod uwagę, że ten nasz wykopowy bohater musi przecież mieć za co żyć, można się spodziewać że stanowi to główne źródło jego dochodu.

Polecam wejść w jego profil i sprawdzić jak sam linkuje swoje filmy w których m. in. wraz z innymi white monkeys z PL "obala mity"
  • Odpowiedz
stłumiono protesty których postulaty doprowadziły by Chiny do tego czym obecnie jest np. Bangladesz.


@LuckyStrike: A to bardzo ciekawe, co mówisz. Który z 7 postulatów by Twoim zdaniem do tego doprowadził? Pozwolenie na prywatną prasę i zaprzestanie cenzury? Zwiększenie finansowania edukacji? Czy może publikacja informacji o przywódcach i ich rodzinach?
  • Odpowiedz
@Wedam: Kolejny mocny w necie xD i chyba mający 14 lat, swoje rozmyślenia o -nizmach zostaw dla siebie, bo jedynie zaśmiecasz portal (meteorytyki za grosz).
Różnica jest taka że @LuckyStrike jest źródłem nawet przydatnej wiedzy dla osób bywających/chcących się wybrać w tamte strony, a twoje wpisy są tylko źródłem hejtu i szczucia (szczególnie patrząc na twoje niezdrowe zainteresowane -nizmami będące pierdołą dla ludzi żyjących swoim, nie cudzym życiem)

Jeśli
  • Odpowiedz