Wpis z mikrobloga

Miruny #gdansk co polecacie do zwiedzania w trakcie weekendu z różową w Waszym mieście? Bywałem tam tylko przejazdem, także nie wiem co jest ciekawego. Wstępnie myślę, żeby zwiedzić stare miasto i muzeum bursztynu. Wybieram się na 4/5 grudnia. Może odbywa się wtedy jakiś ciekawy event? Macie do polecenia jakiś hotel dla dwojga że śniadaniami?
  • 8
@bambaryua: to pytanie na sens bo być może siedzi tutaj ktoś kto pracuje w jakimś hotelu i może go polecić. Oczywiście pytanie powinno przede wszystkim dotyczyć propozycji lokalizacji w której szukać hotelu żeby wygodnie było zwiedzać
@grzes1290 Słaby czas sobie wybrałeś. Park Oliwski bym polecił ale teraz. Spróbujcie wbić na jakiś punkt widokowy jak Pachołek albo Gradowa Góra i popatrzeć na miasto z góry.
  • 0
@bambaryua trochę tak jak powiedzial @su1ik, ale może na tagu #gdansk siedzą osoby, które często tam bywają turystycznie lub biznesowo?

@Hellicon termin to nie do końca mój wybór, bo to jeden z niewielu weekendów kiedy nie mam zjazdu na studiach. Park Oliwski miałem w planie, a te punkty widokowe uwzglednię, dzięki!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzes1290: Wejdź sobie na mapy google i masz tam przecież atrakcje, muzea, z opiniami, z godzinami otwarcia, odnośnikami do stron. Na booking masz kwatery zdjęcia, opinie, oceny, nie musisz tam rezerwować, ale można się zorientować. Przecież tak szybciej zorganizujesz sobie wycieczkę niż pytając tutaj. No ludzie...