Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@josedra52: Nie, kuce wcale nie zmieniają poglądów. Tylko od wolnego rynku i paroweczkowego kapitalizmu, a przy tym szydzenia z kościoła i narodowców płynnie przeszli do opierania swojej polityki na nacjonalizmie, szowinizmie i kościelnych bajkach xd
  • Odpowiedz
@josedra52: kurła, kiedyś to było, kobiety traktowało się jak służące, murzynów jak przedmioty, a z niewiernymi i nieheteronormatywnymi walczono ogniem i mieczem. A potem przyszło głupie lewactwo i zaczęło mówić, że to złe i nie wolno tego robić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@josedra52: Ja mam z kolei zupełnie odwrotne wrażenie. 30 lat temu moje poglądy były nazywane normalnymi, 10 lat temu liberalnymi a teraz ludzie wyzywają mnie od lewaków. 30 lat temu w Polsce mieliśmy legalną aborcje, w publicznych szkołach nie było religii, wolno było prowadzić handel w niedzielę, a pokazanie przez kobietę kawałka cycka w miejscu publicznym podczas karmienia dziecka nie siało zgorszenia. Od kiedy KK ma realny wpływ na stanowienie
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia: z tym murzynem to jest jakieś p---------e, czasem faktycznie się tego używa w pejoratywnym wydźwięku, ale to tak jak powiedzieć 'niektórzy ludzie mówią 'żyd' na kogoś skąpego więc musimy przestać używać słowa żyd'. No nie, problem jest z tymi którzy używają tak tego słowa, nie ze samym słowem.
  • Odpowiedz
@josedra52: z jednej strony sporo komentujących ma rację, że świadomość społeczna jest coraz większa i że te poglądy mogły od zawsze być zje*ane, z drugiej faktycznie znam przypadki, gdzie ktoś z zupełnie normalnymi, dość neutralnymi poglądami jest przez ludzi typu woke czy sjw nazywany faszystą, więc... ¯\_(ツ)_/¯ standardowe "to zależy"

  • Odpowiedz
@josedra52: @CipakKrulRzycia: @CzasemBiegamCzasemGram: Kiedyś trzeba się było napracować aby być faszystą, głosić chęć mordu całych nacji, stawiać za silnym państwem, popierać socjalizm, wybijać żydom szyby w sklepach. Dzisiaj wystarczy powiedzieć że kobiety rodzą dzieci, a lewactwo już chce cię stawiać pod sąd w Norymberdze, ehhhh...
Intellectually_superior - @josedra52: @CipakKrulRzycia: @CzasemBiegamCzasemGram: Kied...

źródło: comment_1635091524EgvEqxKKYd20JGsptx9zDI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz