Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Manah: nawet jeśli, to na bank były takie osoby jak w artykule tak samo jak dziś mamy takie osoby jak wspomniane wyżej które piszą takie posty na mirko jakie piszą i nie troluja
@WakeupPoland: Przypomne jeszcze kilka ciekawych wypowiedzi:

“I think there is a world market for maybe five computers.”
Thomas Watson, president of IBM, 1943

“Television won’t be able to hold on to any market it captures after the first six months. People will soon get tired of staring at a plywood box every night.”
Darryl Zanuck, executive at 20th Century Fox, 1946

“There is no reason anyone would want a computer in
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sajmen: tylko tragi-komiczne jest też to że z racji że krypto się tak szybko rozwija, tak czas szybciej leci, że w samym krypto wyłoniły się takie same kategorie osób, takie możliwe kategoryzację jak np krypto-boomersi którzy nie nadążają za trendami i ich nie rozumieją. A żeby jakoś znośnie żyć z taką sytuacją w której się znaleźli to właśnie stają się np btc maxis i np. są rekt w stosunku do znacznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Corona_Beerus: z jakichś względów jednak tak Cię zapamiętałem, w wolnym czasie odświeżę sobie pamięć, a jeśli błędnie rzeczywiscie zapamiętałem to przepraszam najmocniej i wybacz zatem.

Also pokaż gdzie naganiałem na górce(chyba że masz na myśli wrzucanie przeze mnie statystyk i pokazywanie wyników solany skerowane głównie do atariego).

O tym jakiś nikt nie wspomina a przypominam również o wpisach o solanie przy 16, 22$ itd. gdzie po prostu pisałem - przyjrzycie co