Wpis z mikrobloga

@YEPs: aku możesz wymontować ale nie musisz. Ja od kilkku sezonów nie wyciągam i jakoś żyje bez problemu wszystko :) Moto też nie jest zalecane żeby na zimnym odpalać. Najlepiej postaw go na podporach albo raz na jakiś czas przejedź nim o kawałek żeby nie stał przez całą zimę na jednej części opony. Baku również ine trzeba zalewać po sam korek - to mit utworzony przez ludzi, którzy jeździli 20
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hiter: kurła ja raz zlałem paliwo z gaźników i ten jeden raz właśnie miałem później problemy na wiosnę. Skończyło się na czyszczeniu i regulacji gaźników.
Teraz tylko zakręcam kranik paliwa, bak do pełna, aku do domu i tyle.
Od kilku lat tak robię i nie mam problemów.
  • Odpowiedz
@AjKenFlaj: mój nie będzie stał na dworze tylko w takiej ala budzie xd nie ma miejsca w garażu, demontuje tylko aku i niosę do garażu, zastanawia mnie tylko czy mogę go podładować taką ładowarką od akumulatora do skutera co miałem. Bo mam też prostownik do akumulatorów żelowych ale jest od 20 AH a ten ma 12
  • Odpowiedz
@Ketonowy: jak masz kranik to zalewasz gazniki ustawiajac pri ale jak dziala bez spuszczania to nie spuszczaj. Aku raczej bym nie trzymal w pomieszczeniach mieszkalnych.
  • Odpowiedz