Wpis z mikrobloga

Ja pierdDle, nowe sprzęty agd są tak cudowne że zaraz się zesram. Miałem przez całe życie styczność z używanymi pralkami/odkurzaczami itp starego typu czyli wysłużone i ujowe. Wprowadziłem się do różowej i musieliśmy wyposażyć mieszkanie w sprzęt - bo jej rodzice zabierali obecny.
Nie było to łatwe ponieważ samo szukanie np pralki nastręczało problemów - a to model różnił się cyferką w ofercie, albo wymiarem mniejszym o milimetr. Każdy sprzęt skanowałem kilka razy pod kątem opinii i awaryjności. No ale #!$%@?ć kupiliśmy.
No i jak to nie ułatwia życia, odkurzacz taki np. kosztował 1200zł ale zbiera śmiecia aż fugi z kafelków wyrywa, albo taka pralka której nie słychać bo pracuje na tym silniku inwerterowym.
Obecnie testuję zmywarkę i piekarnik i już wiem że się polubimy. Mówię wam warto upgrejdować sprzęty agd, podnosi to komfort życia aż sam się nie spodziewałem że tak bardzo.
#polskiedomy #odkurzacz #pralka #zmywarka #sprzet
  • 64
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picasssss1: potwierdzam, wymieniliśmy starą pralkę która była głośna, wylewała i nikt nie potrafil jej naprawic na nową za jakieś 2,5k złotych, droga ale warto było bo jest #!$%@? cicha, włączam program w nocy żeby rano zaczęła pracę, ja wstaję zadowolony że mnie nie obudziła a pranie gotowe do wywieszenia
  • Odpowiedz