Wpis z mikrobloga

Ja pierdDle, nowe sprzęty agd są tak cudowne że zaraz się zesram. Miałem przez całe życie styczność z używanymi pralkami/odkurzaczami itp starego typu czyli wysłużone i ujowe. Wprowadziłem się do różowej i musieliśmy wyposażyć mieszkanie w sprzęt - bo jej rodzice zabierali obecny.
Nie było to łatwe ponieważ samo szukanie np pralki nastręczało problemów - a to model różnił się cyferką w ofercie, albo wymiarem mniejszym o milimetr. Każdy sprzęt skanowałem kilka razy pod kątem opinii i awaryjności. No ale #!$%@?ć kupiliśmy.
No i jak to nie ułatwia życia, odkurzacz taki np. kosztował 1200zł ale zbiera śmiecia aż fugi z kafelków wyrywa, albo taka pralka której nie słychać bo pracuje na tym silniku inwerterowym.
Obecnie testuję zmywarkę i piekarnik i już wiem że się polubimy. Mówię wam warto upgrejdować sprzęty agd, podnosi to komfort życia aż sam się nie spodziewałem że tak bardzo.
#polskiedomy #odkurzacz #pralka #zmywarka #sprzet
  • 64
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@picasssss1: Oj tak, silnik inverterowy w pralce też zmienił moje życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) I z moich TOP to jeszcze lodówka No Frost. Zero wody i lodu w lodówce, a w zamrażarce pięknie zmrożone rzeczy bez kawałków lodu (tak tak, w starej miałem uszczelki #!$%@?, wiem). Właśnie jestem w trakcie szukania piekarnika z pirolizą i też sobie oglądam filmiki na YT jakie to jest genialne xD
@picasssss1: Zajebiste są nowe sprzęty agd póki działają. My wyposażyliśmy niedawno całą kuchnię. Płyta indukcyjna była już dwa razy w serwisie w sumie około 2 miesiące bez niej byliśmy (naprawa polega na wymianie części, które trzeba zamówić i na które trzeba czekać a jak zamówią złe części to znowu trzeba czekać). W zeszłym tygodniu pralka uległa awarii i na razie tydzień czekania na części, co będzie dalej to nie wiadomo.
Życzę
@picasssss1 brzmi spoko, dywanów nie mam, więc luz.
Jeśli chodzi o indukcję to też nie byłam przekonana a teraz bym w życiu nie zamieniła na nic innego. Szybko gotuje (na płycie ceramicznej to dramat, prędzej przyjdzie zarcie z pyszne w piątkowy wieczór niż się woda na makaron zagotuje), wystarczy przetrzeć ścierką i jest czysta, zero przypalonych garnków.
@krave: oczywiście to moja subiektywna opinia, ja jestem duży i trochę mam do odkurzenia. Ogólnie jestem zadowolony, wiadomo że tańszy sprzęt mógłby robić to podobnie albo i lepiej, ale mi zależało na filtrze wodnym, a w tej cenie nie szło znaleźć nic lepszego.