Wpis z mikrobloga

Starałem się być cierpliwy, ale po dzisiejszym dramacie kompletnie straciłem wiarę w Gulę. Tak żałosnej Wisły nie widziałem od kilku lat, a przecież w tym czasie zaliczyliśmy niejeden blamaż.
Sceptycznie podchodziłem do pomysłu grania mitycznej krakowskiej piłki, bo nie mamy do niej zawodników i w poprzednich meczach się to potwierdzało. Natomiast wcześniej chociaż coś próbowaliśmy. Dzisiaj nic.

Szkoda też, że nie próbowaliśmy dalej budować zespołu w oparciu o gegenpressing. Trio wycofało się z tego pomysłu tak naprawdę tylko dlatego, że trafiliśmy na trenera świra.
Dzisiaj nie mamy żadnej filozofii, żadnej taktyki, żadnej woli. A derby coraz bliżej... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wislakrakow
  • 3
@JustKebab: Osobiście zostawiłbym go już chyba do zimy. Nie wierzę w efekt nowej miotły i w to, że ktoś dźwignie to z dnia na dzień. Chyba, że w szatni są kwasy, ale na razie poza mitycznym konfliktem z Mehremiciem nic takiego nie słychać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@4lord: Sytuacja nie jest na tyle dramatyczna, żeby pochopnie reagować. Niech dogra do połowy sezonu, a jak nie będzie poprawy to z Zagłębiem może Kmiecik poprowadzić. Tylko derbów szkoda. Myślałem, że mecz z Górnikiem czegoś Gulę nauczył ale widocznie się myliłem.