Wpis z mikrobloga

Mirki stosował ktoś paroksetyne? Dostałem od psychiatry na silne zaburzenia lękowe z fobia społeczna. Najpierw pół tabletki tydzień potem cała, no i dziś zacząłem. Strasznie mi sucho w buzi oraz mnie mdli i jeszcze boli głowa, ile czasu organizm przyzwyczaja się do substancji? I jak ten lek na was działał. #zaburzenialekowe #nerwica #przegryw
  • 14
@Capri-Sonne: Czyli oby wytrwać pierwsze dwa tygodnie, poradzę sobie jakoś z tym, jedyne co mnie martwiło to tycie bo mimo zaburzeń lękowych staram się trzymać formę ale jak na razie to mnie tak mdli że nawet mi się jeść nie chce także chyba tak się nie stanie. Co do libido zerowe tak kompletnie? Z sennością jak sobie radziłeś?
@latsyrC: na razie ci się nie chce jeść, ale to minie. Potem będziesz miał wielki apetyt. Ja utyłem sporo po paroksetynie i znałem też osobę, która brała i utyła 30 kg w ciągu 6 miesięcy. U mnie było podobnie. Lekarze raczej zwalają to na większy apetyt, ale prawda jest taka, że przemiana materii mocno na tym leku zwalnia i jeszcze jakieś inne, nieznane procesy zachodzą, które powodują tycie. Na pewno też
@Capri-Sonne: Nie mam zamiaru tyć, widziałem że występuje to u 1 na 10 osób. Jak zauważe cokolwiek takiego to będę prosił o zmianę leku. Brałem kiedyś pramolan tam też było tycie na szczęście u mnie nie występowało.
@latsyrC: Przez tydzień brałem połówkę a potem cała tabletkę. Objawy miną po około 2 tygodniach. Ja na początku miałem lekka senność i mrowienia. Paro bardzo mi pomaga. Czuje się rewelacyjnie a miałem dosyć silne lęki z objawami somatycznymi.
@eltimero: Ja wlasnie od dwoch dni przestalem jesc, schudlem 2kg w 2 dni xD nie wiem czy jestem jakis inny ze zmniejszyl mi sie apetyt ale w sumie spoko, co do libido zauwazylem ze o 20 minut dluzej trzeba dzialac ale to wlasciwie moze i dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)