Wpis z mikrobloga

Jakie urządzenia podłączacie do przetwornicy ? ( ) słyszałem że nie wszystkie mogą na nich działać ¯\_(ツ)_/¯ Co poza telefonem i laptopem do których wystarczy zwykłe wyjście USB można tam podłączyć ? Macie jakieś propozycje ?
https://www.wykop.pl/link/5442327/zamiana-12v-na-230v-rs-elektronika-163/
#motoryzacja #samochody #akumulator #elektronika #prad #przetwornica #lidl #kiciochpyta #pytanie #ciekawostki #bezsens
szkorbutny - Jakie urządzenia podłączacie do przetwornicy ? (✌ ゚ ∀ ゚)☞ słyszałem że n...
  • 27
Przecież to wygładzona sinusoida


@Crow7422: skąd to wiesz? Bo właśnie usiłuję sprawdzać i wszędzie, gdzie ten agregat jest dostępny, piszą o tym, że jest inwerterowy i że sinus na wyjściu. Sam producent twierdzi, że "pure sine wave", jednocześnie nie podając żadnych parametrów na ile owo pure jest faktycznie pure. Chętnie bym się przekonał, na ile ten agregat jest wart zakupu, więc jeśli wiesz coś, co ja przeoczyłem, proszę napisz.
Przecież to wygładzona sinusoida, j


@Crow7422: i jeszcze dla uzupełnienia - powyższe w pierwszej chwili uznałem za "wygładzony trapez", czyli coś, co faktycznie nie nadaje się do zasilania elektroniki, ale jednak teraz widze, ze tym określeniem posługują się producenci agregatów inwerterowych. Wygładzona sinusoida to nie wygładzony trapez, to po prostu przebieg sinusoidalny odtworzony "elektronicznie", przy pomocy inwertera. Nic złego, serio.
skąd to wiesz? Bo właśnie usiłuję sprawdzać i wszędzie, gdzie ten agregat jest dostępny, piszą o tym, że jest inwerterowy i że sinus na wyjściu. Sam producent twierdzi, że "pure sine wave", jednocześnie nie podając żadnych parametrów na ile owo pure jest faktycznie pure.


@Jarek_P: Kupuj i wołaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jarek_P: Ty tak serio? Podajesz mi link do agregatów których "nie sprawdzałeś bo Ci się nie chce", z wygładzonym sinusem czyli na 99% jego brakiem. Gdy pisze że to nie jest sinus to odrazu skąd wiem?

A skąd Ty wiesz? Kup i się pochwal. Czy ja szukam rozwiązania? Czy ja pytam jaki agregat kupić?

Ja mam od ~5 lat bezawaryjne rozwiązanie które według Ciebie jest złe, niebezpieczne i Ty byś zrobił
Ty tak serio? Podajesz mi link do agregatów których "nie sprawdzałeś bo Ci się nie chce", z wygładzonym sinusem czyli na 99% jego brakiem. Gdy pisze że to nie jest sinus to odrazu skąd wiem?


@Crow7422: ja tak na serio, bo jeśli producent (tani, ale znany na rynku) twierdzi, że jego agregat ma konstrukcję inwerterową i czysty sinus na wyjściu, to mogę się zastanawiać na ile ów sinus jest faktycznie czysty,