Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 37
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, jest 07:02:00, Sobota, 23 października 2021. Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi. Słońce podniesie się dziś o 07:30. Będzie oświecało nas 10 godzin, w zenicie znajdzie się o 12:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:31. Ciemna noc zapadnie o 18:49, ale gwiazd można wypatrywać od 18:08.
  • 11
Dzien dobry,

To dziś po 3 tygodniach żona wraca (òóˇ) czują taka radość, a jaka radość będą mieć dzieciaki () bo mała już sobie włosy z nerwów wyrywała, te nie wyspane noce. Krzyk podczas snu "mama"( ͡° ʖ̯ ͡°) Szkoda tylko że w godzinach wieczorny.

Mama po operacji ma się dobrze, już pierwsze szwy ściągnięte,
@Dziesion dobre wieści z rana budują cały dzień. (òóˇ) Nam wczoraj młodsza, 3 level, uciekła babci jak wracali z przedszkola. Policja szukała po osiedlu i chyba największy stres jaki miałem - z pracy wybiegłem jak strzala. A uciekinierka poszła sobie do domu i tam sąsiadowi powiedziała pod klatką że sobie czeka.

Zdrówka dla żony! I spokoju dla Ciebie. ()
@bolorollo dobrze ze trafiła do domu(ʘʘ)(òóˇ)

Pamiętam jak nad morzem dziecko zniknęło, 2 godziny stresu dla rodziców jak i innych ludzi. Znalazło się 2 kilometry dalej na plaży. Najgorsze było to że nie było ratowników, a znalazło się dzięki sprzedawcom z głośnikami / megafonami (a był ich naprawdę sporo) bo to głównie oni informowali że szukaja chłopca w zielonej czapce. Pół