Wpis z mikrobloga

We wrześniu aż 15 dzieci trafiło z powodu oparzeń do Centrum Leczenia Oparzeń w Zdrojach. U jedenastu z nich lekarze musieli przeprowadzić przeszczepy skóry. To rekordowy wynik w historii placówki.

Podczas zabiegów operacyjnych wykorzystano nowe urządzenia przekazane przez Fundację WOŚP. Orkiestra już po raz kolejny w tym roku wsparła placówkę w Zdrojach. Tym razem wartość przekazanego sprzętu to ponad pół miliona złotych.

Przeczytaj więcej!

#wosp #medycyna #sprzet
  • 59
  • Odpowiedz
  • 26
@sajmon999 Powiem ci coś czego nie chcesz przyznać ale co jest oczywiste. Jedyny zarzut jaki masz wobec Owsiaka i WOŚP jest taki że nie zgadza się on z twoją linia polityczną. Nie ma takiej organizacji charytatywnej która nie przynosilaby komuś korzyści choćby wizerunkowych a na tym też da się nieźle zarobić ale czepiasz się akurat wospu który jest super inicjatywą łącząca Polaków a jej efekty widać w każdym szpitalu.
  • Odpowiedz
  • 30
@sajmon999 dobra sprawdziłem twoja działalność na wykopie i jesteś trollem PiSu bo postujesz tylko atakując opozycję, ue i kto tam jest aktualnie wrogiem partii xD lecisz na czarno i innym polecam to samo
  • Odpowiedz
owsik spadł


@sajmon999: podaj swoje nazwisko, z pewnością też się da jakoś obelżywie przekręcić.

ze stołeczka jak zaczął rzadzić pis. I tu widać jego hipokryzję.


@sajmon999: ale że co? Hipokryzję Owsiaka widać po tym, że PIS go nie lubi? Możesz to zdanie jakoś nie wiem... rozwinąć? Wytłumaczyć jakim cudem jedno wynika z drugiego?
  • Odpowiedz
@Titufe: Nie jestem trollem pisu. Jestem trollem całej tej otoczki która nami rządzi od parudziesięciu lat i ciągle gadają o uczciwości, prawdomówności, demokracji. Rzygać chce mi się jak ich słucham.
  • Odpowiedz
I tu pokazujesz czym jest ta opozycja, jątrzeniem nienawiści do ludzi którzy sprzeciwiają się temu burdelowi który na zawołanie wywołuje ktoś z zewnątrz. Ja opłacam co miesiąc składki zdrowotne dzięki którym ratuję o wiele więcej ludzi niż ten pajac w czerwonych okularach. Ale każdy może sobie ze swoimi pieniędzmi robić co chce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sajmon999: w głębokim #!$%@? mam twoje zdanie polaczku xD
  • Odpowiedz
@Titufe: WOŚP jak każda fundacja część zebranych funduszy może przeznaczyć na własne koszty. I to jest normalne.
Moim zdaniem dziwne jest że oni nie daja tego sprzętu szpitalom tylko w jakie sposób użyczają więc teoretycznie moga je odebrać. Sprzęt ten stanowi rodzaj majątku fundacji
  • Odpowiedz
Ja opłacam co miesiąc składki zdrowotne dzięki którym ratuję o wiele więcej ludzi niż ten pajac w czerwonych okularach. Ale każdy może sobie ze swoimi pieniędzmi robić co chce.


@sajmon999: Chwalić się płaceniem składek zdrowotnych xD
Dla Twojej informacji - prawie każdy pracujący płaci (jak nie dosłownie każdy pracujący po nowelizacji prawa ws. "śmieciowek).
Płacenia na nfz to prawny i psi obowiązek, a nie dobrowolność, która zasługuje na większą pochwałę.
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: To niestety jest tylko kropla w morzu potrzeb, przydała by się jeszcze odpowiedzialna władza, która rozsądniej wydawała by pieniądze z naszych podatków. Nie twierdzę, że nie należy zbierać pieniędzy na pomoc chorym dzieciom, chodzi mi jedynie o to, że w Polsce więcej pieniędzy trafia "do kosza" niż uda się zebrać Fundacji.
  • Odpowiedz