Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak miałem około 6 lat, wyszło Call of Duty II i mój tata zainstalował na komputerze. Kiedyś to było coś, piękna grafika, realizm no masakra po prostu dla takiego gówniaka. Pamiętam też jak zawsze tata uczył mnie, że trzeba być dobrym człowiekiem i nie wolno zabijać ludzi w prawdziwym życiu, że gry są po to żeby w bardziej realistyczny sposób przeżyć daną historię. W każdym razie powtarzał też, że niemców w grze zabijamy za Babunię (czyli moją prababcię, która przeżyła wojnę), tak mi to utkwiło w głowie, że nie zgadniecie co właśnie robię...


Trzymajcie się cieplutko Mireczki, miłego weekendu! ()

#grykomputerowe #gry #callofduty
Syn_Krzysztofa - Pamiętam jak miałem około 6 lat, wyszło Call of Duty II i mój tata z...

źródło: comment_1634890987RckfkQXEhIl0pHlp8LLENB.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Tino: Nie rozmawiamy już ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Brok_Sambor: @srgs: ja pobrałem z torrenta ruską wersję bo innej nigdzie nie mogłem znaleźć i do tego tylko pobrałem spolszczenie i śmiga :3
@skalar_neonka: A co miał powiedzieć? Nooo słuchaj gowniarzu, zaraz postrzelamy Niemcom w łeb aż krew będzie tryskać po ścianach! Mieszkając w tamtych czasach w jednym pokoju musiałby grać sobie po nocach żebym nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Syn_Krzysztofa: call of duty 2 było ok, ale kojarzy mi się jako gra, która spopularyzowała bloody screen i brak paska zdrowia, co dopiero parę lat później wróciło
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa: w wersje torrentowa to przechodzile wiele razy ale chcailbym miec swoja wersje, w koncu juz mnie stac na taki wydatek. liczylem ze kiedys pojawi to sie na gog, ale sie przeliczylem. Chocaiz kupilem tam Medal of Honor Pacific Assault i teraz zbieram sie do operacji flashpoint (jest tam jako arma)
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa ech ile ja bym dal, zeby klimatem wrocic do tamtrgo CoD.
Klimat zimy byl wręcz cudowny.
Marzy mi sie kolejna czesc w czasach drugiej wojny swiatowej, gdzie wiecej jest wlasnie klimatow zimowych.

Po prostu zimna wojna w tamtych zimowych realiach frontu wschodniego
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa: mi rodzice nie pozwalali grac w strzelanki jak bylem gowniakiem. Kiedys ojciec od kolegi z pracy pozyczyl wolffenstein return to the castle i gral po nocach zebym nie patrzyl XD
  • Odpowiedz