Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak miałem około 6 lat, wyszło Call of Duty II i mój tata zainstalował na komputerze. Kiedyś to było coś, piękna grafika, realizm no masakra po prostu dla takiego gówniaka. Pamiętam też jak zawsze tata uczył mnie, że trzeba być dobrym człowiekiem i nie wolno zabijać ludzi w prawdziwym życiu, że gry są po to żeby w bardziej realistyczny sposób przeżyć daną historię. W każdym razie powtarzał też, że niemców w grze zabijamy za Babunię (czyli moją prababcię, która przeżyła wojnę), tak mi to utkwiło w głowie, że nie zgadniecie co właśnie robię...


Trzymajcie się cieplutko Mireczki, miłego weekendu! ()

#grykomputerowe #gry #callofduty
Syn_Krzysztofa - Pamiętam jak miałem około 6 lat, wyszło Call of Duty II i mój tata z...

źródło: comment_1634890987RckfkQXEhIl0pHlp8LLENB.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa: Też miło wspominam COD II ale jakoś grafiką nie jarałem się bo wcześniej wyszło Far Cry czy GTA SA i Half-Life 2 więc dwójka jakoś nie robiła ogromnego wrażenia pod tym względem, tym bardziej że dużego progesu względem pierwszej części chyba nie było :x
  • Odpowiedz
@cwlmod: Dokładnie, pierwszy COD wyszedł w 2003 roku i w tedy ta grafika robiła wrażenie no ale bardziej chyba dość duże lokacje wypełnione detalami. Do dzisiaj pamiętam płonące budynki i działka przeciwlotnicze nawalające gdzieś w tle i spadki fps do 15 xD

No ale nawet w pierwszej części grafika nie była jakoś mega przełomowa ponieważ wcześniej grało się w IGI2, Max Payne 2 czy Hidden & Dangerous 2 który miał przepiękne
  • Odpowiedz
@Lesrley: Sama grafika nie ale oprawa juz tak. To był najbardziej klimatyczny fps tamtych lat. Pobił nawet często wspominana scenę z Normandii w medal of honor
  • Odpowiedz
@Lesrley ja zapamietalem ze jak gralem w demo jedynki to grafika byla duzo ladniejsza niz w pelnej wersji i przezylem rozczarowanie. Ale rownie dobrze moglo mi sie tylko tak wydawac.
  • Odpowiedz