Wpis z mikrobloga

@ChareimUu: Nie wiem czy wcześniej nie zwracałem na to aż takiej uwagi czy polityka firmy trochę się zmieniła ale te promocje to jest jedno wielkie oszustwo. Ostatnio byłem w żabce po piwo i widzę promoca "Kup 2 i 2 weź gratis" no i wziąłem te piwa i uwaga za 4 piwa (z czego 2 miały być gratis) zapłaciłem 9.50 xd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Koloses:

Nie korzystam z tej aplikacji bo to jest zwyczajnie upierdliwe wyciągać telefon, odblokowywać go i otwierać appkę, żeby ją zeskanować.


Płacisz telefonem + widget i magia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChareimUu: Łącznie już chyba 7 tysięcy punktów uzbierałem od kiedy mam appke.

Pringlesy za 10zl? Nie #!$%@?ło mnie. Ale za darmo za punkty które i tak się jakoś tak nazbierały? Jak najbardziej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@ChareimUu: akurat w zabce to te punkty lecą szybko i dosłownie co parę zakupów typu parę piwek wychodzi np. energetyczek gratis, to zawsze miło, plus czasem są jakieś promki typu kolka za darmo czy za 1 żapsa
  • Odpowiedz
@brunetroll089: Ja jak robiłem zakupy w Tesco to zdarzały się podobne sytuacje z ich kartą lojalnościową. Albo skasowała sobie jakaś staruszka stojąca za mną w kolejce. Oczywiście nie robiłem z tym problemów, bo ja na tym nic nie tracę.
  • Odpowiedz
@msichal: czesto jestem w zabce, ale nie korzystam z aplikacji. Jak ktos jest tam czesto, to robi sie fajny profil uzytkownika z jego preferencjami zakupowymi, ktory mozna sprzedac. Zabka jest na tyle mila, ze dostajac 100zl od reklamodawcy, kopsnie ci energetyka a ty jestes zadowolony
  • Odpowiedz
@ChareimUu: Jeżeli ktoś regularnie robi zakupy w Żabce to chyba jest bogaty, patrząc na to co tam można kupić i jakie są ceny.

Nie zbieram żadnych punktów i nie uczestniczę w żadnych programach lojalnościowych. Wiele lat temu pracowałem w jednym miejscu i mieliśmy w okolicy 3 miejscówki gdzie chodziliśmy na obiad. Dwie z nich miały programy lojalnościowe które zbierałem. Pewnego razu złapałem się na tym że nie wybieram miejsca w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dirtydenier: mam w dupie ich profilowanie, szczególnie że w zabce kupuje tylko piwo albo fajki, więc nie ma on żadnego związku z rzeczywistością, a energetyczka czy kolkę za darmo raz na jakiś czas chętnie wypiję
  • Odpowiedz