Wpis z mikrobloga

Mirki, zajmuje się ktoś sprowadzaniem samochodów z #zagranico zachodnią ? Ojciec szuka kombiaka jakiegoś do 12 tys (2000 -2004 bo chyba nowsze będą droższe) wspominał o VOLVO v40 jak i o VW Passat w dieslu. Jakieś propozycje ? Albo alternatywy - trasy jakie robi to z południowego Podlasia do Warszawy do pracy (4x 200 km) miesięcznie i w okolicach domu do 70 km (600 - 1000 km mies). Diesel bo mamy tanią, ale dobrą ropę ze wschodu.

#samochody #mirekhandlarz #auto #kupujzwykopem
  • 13
@mile5: hłehłehłe sam mam takiego - zrobiłem 30+ tys. i jedyne co się stało to alternator nie wytrzymał postoju w Albańskim słońcu przez 5 dni. Ostatnio też wymieniłem dwa górne wahacze z prawej strony bo się oryginalne wybiły na polskich drogach. A tak to wymiany eksploatacyjne i gumowe osłony przegubów bo się zaczęły przecierać po ponad dekadzie. No i jeździ na wschodniej ropie jak ta lala :D
@krupek: Najlepszym przykładem jakości paliwa są nowe samochody i limuzyny jeżdżące masowo po Rosji i chyba dają radę, tankują na takich samych stacjach co wszyscy.
@wfm125m: ja sie tym zajmuje, jakies konkretne pytanie? Jak w dieslu to od VW spoko. Akurat passatów nigdy nie ogarniałem (jest ich duzo, ale tez duzo zniszczonych). Może Skoda Octavia Tdi? jak sie dobrze poszuka to mozna do 12 tysi dostac takiego nawet '01-'02
@wfm125m: takich v40 jeździ coraz więcej. Mam sedana i w sumie sobie chwalę. Spalanie tylko boli, ale benzyna to benzyna i człowiek wiedział co bierze ;) Ale auto wg mnie dużo wygodniejsze od passata. Z tymi większymi co miałem do czynienia to Alhambra - bardzo dobrze się trzymała, i dopiero teraz po 6 latach jest co nieco do zrobienia, no ale to już nieco większe jak kombi.No i jak już ktoś