Wpis z mikrobloga

@Reynald: wszystko to jeden syf. Ja sprawdzałem w AutoDNA, ale nie wiem, czy to było najlepiej wydane 50 zł... Jeśli auto jest zarejestrowane w Polsce i jest tu dłużej niż rok czy dwa, warto sprawdzić w CEPiKu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reynald: @jakis_login: sprawdzałem z ciekawości w AutoDna i w carvertical tą samą furę, w obu raportach była ta sama szkoda robiona w ASO. Nie wiem jak stan faktyczny bo ostatecznie nie byłem tego auta oglądać. Myślę, że warto wykupić ten raport i brać pod szególną uwagę elementy, które były robione. Trzeba też mieć z tyłu głowy, że szkody, które są w raporcie są tylko z ASO. Jak ktoś naprawiał fure
  • Odpowiedz
  • 1
@jakis_login Wpisujesz dane zagraniczne i logujesz się dwukrotnie profilem zaufanym. Jest taka sama zakładka jak przy aucie na pl blachach. Czyli widzisz szkody czy były, a czasami są przebiegi i tl nawet z Niemiec.
  • Odpowiedz
@piwakk: @jakis_login: @neerg_ylno: Kupiłem ten raport na carvertical, auto z belgi miało dwie szkody na 500 i 1500 euro. 2010 rok auta, w 2015 roku przebieg to 130 tys, i dane sie urywaja. W belgii nie rejestrują przebiegów poza aso? W ogłoszeniu samochód ma 172 tys i oczywiście bezwypadkowy. Prognozowany przebieg to 420 tys. Ja tam auta nie skreślam po przebiegu, ale wyjaśnij kobicie która je kupi, dlaczego auto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piwakk: polska to jest cyrk. Pojechałem dzisiaj i była podrobiona książka serwisowa, przecież to powinien być kryminał.
  • Odpowiedz