Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#budownictwo #pracbaza #patologiazewsi #urzedasstory #zalesie #bekazpodludzi

Ludzie to chodzące gówno.
Mam mgr inżyniera z budownictwa i skończyłem jako urzędnik w starostwie. Sprawdzam projekty budowlane, moja pensja to 2500 zł na rękę.
Nasz wydział liczy:
- ja
- koleżanka
- naczelnik/kierownik
W tym roku wydaliśmy już 1100 decyzji.

Naprawdę w robocie nie siedzę i nie piję kawy, każdą minutę spędzam nad sprawdzaniem projektów. Idę nawet ludziom na rękę i przyjmuje niekompletne projekty, żeby im "leciał" czas a oni doniosą potrzebne rzeczy, a jak nie doniosą to decyzja odmowna bo projekt niekompletny. Zostaje na DARMOWYCH po godzinach żeby się ze wszystkim wyrobić.
Ale jakiś #!$%@?, Ci potrafi wejść do pokoju jak masz tabliczkę że przerwa śniadaniowej od 12:15 do 12:30 #!$%@?ć cię od góry do dołu, że tylko jemy i pijemy kawę i że mu się śpieszy i on nie będzie czekał aż wielmożny urzędnik zje, bo pracujemy za jego pieniądze. I tak prawie, że codziennie.

Zamieniliby się ze mną na 2 tygodnie to by zobaczyli czy praca w moim wydziale to takie siedzenie i picie kawki i branie zawrotnych 2500 do ręki.

Jakbyście mieli się pluć, że fajnie pracuje a siedzę na wykopie. To o godzinie 13:00 zwolniłem się z pracy i czekam w kolejce na badanie bo o 14 mam lekarza.

Ale wiecie co najlepsze, że praktycznie codziennie zostaje po 2h w pracy za darmo.
A ja to moje wyjście z pracy i tak będę musiał oficjalnie odrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616ffa62820612000add7ef1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 95
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiem, że na 99% to bait ale gdyby jednak nie to, chłopie ogarnij się. Masz wyksztalcenie predacynujace do zarobkow powyżej 10 tys, a siedzisz w urzędzie za tyle co ma kasie w biedrze albo i mniej. Skoro sprawdzasz te projekty to pewnie coś ogarniasz, więc sam też możesz projektować. Zatrudnij sie w jakims biurze jako asystent projektanta, dostaniesz te 3,5-4 do reki. Po roku poszukaj czegos lepiej platnego. Zrob uprawnienia,
masz tabliczkę że przerwa śniadaniowej od 12:15 do 12:30


@AnonimoweMirkoWyznania: ale zdajesz sobie sprawę, że jak idę do sklepu kupić wihajster to nie ma czegoś takiego, że zamyka sobei gość bo przerwa śniadaniowa? Albo, że w banku jest kolejka, a ktoś zamyka się na 15 minut i ma #!$%@?? Pracujesz w budżetówce, która ma porąbane zasady, gdzie nie ma klientów tylko petentów, nikt z własnej woli tam nie chodzi, de facto
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie no trochę chyba koloryzujesz. Z jednym się zgodzę, ludzie to biurwy, że masz kijową robotę, kijowo płatną i za dużo w tym biurokracji ale piszesz, że jest was 3 osoby na powiat??? jestem akurat z branży po tej drugiej stronie biurka, najmniejszy powiat jaki widziałem miał 4 inspektorów + naczelnik, średnie mają po ok. 6 osób, największe to 10-12 od decyzji + osobni weryfikatorzy co tylko sprawdzają a nie
~13.3 zł/h netto jeśli faktycznie codziennie trzaskasz po 2h nadgodzin.

Mgr inż budownictwo to nie fraszka, więc dlaczego aż tak bardzo się nie cenisz? Naprawdę mi przykro jesli nie troll
@AnonimoweMirkoWyznania: mirku pracowalam w urzedzie i wiem jak to jest, szczerze wspolczuje, a papierow z roku na rok przybywa mimo cyfryzacji - ktora nota bene urzedow az tak nie dotyka (u mnie sie chodzilo po papierowe wyciagi do banku.. nie mozna wydrukowac z neta na papierze wrzucanym w koszty, bo nie i koniec. na to ida nasze podatki lokalne), ale wiesz co? ja zmienilam robote i mam calkiem godna kase nawet