Wpis z mikrobloga

jprdle...wykopki w formie...Zrobiłem film o tym jak wraz z moją żoną szukamy nowego mieszkania w #chiny Na miniaturkę filmu dałem swoją żonę na tle wieżowców gdzie wynajęliśmy mieszkanie. Znalezisko byłoby już na stronie głównej ale NIEEEEE bo wykopki stwierdziły że...uwaga!: > zakop za spermiarską miniaturkę co nie ma nic wspólnego z filmem
To co miałem dać na miniaturkę? Swoją ulaną mordę zakolaka?

#tosachiny #zalesie #pokazrozowegopaska #azjatki
LuckyStrike - jprdle...wykopki w formie...Zrobiłem film o tym jak wraz z moją żoną sz...

źródło: comment_1634724283rOuRlGsaMxhk0ACqhID9Ra.jpg

Pobierz
  • 245
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: #!$%@? cos mi sie buguje i dodaje komentarze po 3 razy
a skąd pewność, że to przez miniaturkę?
imo ludzie zakopują przez różne mini-dramy z twoim udziałem: chamskie odpowiedzi w komentarzach, jedzenie jakiegoś żywego obrzydliwego żarcia (nie pamiętam co to było dokładnie), unikanie odpowiedzi na trudne pytania, wpisy bez żadnej wartośći poza (tanim) lansem, niekwestionowanie chińskiego reżimu zahaczające o maniactwo etc.
Iliilllillilillili - @LuckyStrike: #!$%@? cos mi sie buguje i dodaje komentarze po 3 ...

źródło: comment_1634735996kkodWB9slqXLSNvm0fhnvv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Treściwy film, dowiedziałem się z niego dużo ciekawych rzeczy. Miniaturka też spoko. W końcu na filmie widać Twoją żonę, a z reguły na miniaturkę wybiera się coś ładnego z filmu. Jest git. Wykopki zwyczajnie nie wiedzą jak się zachować, gdy widzą kobietę, bo to dla nich coś egzotycznego xD


@pytogrzmot: i tak się tu żyje na tym wypoku
  • Odpowiedz
różne mini-dramy z twoim udziałem: chamskie odpowiedzi w komentarzach, jedzenie jakiegoś żywego obrzydliwego żarcia (nie pamiętam co to było dokładnie), unikanie odpowiedzi na trudne pytania, wpisy bez żadnej wartośći poza (tanim) lansem, niekwestionowanie chińskiego reżimu zahaczające o maniactwo etc.


@Iliilllillilillili: he he he ... zapraszam #tosachiny
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Nie przejmuj się przegrywami z wykopu. Jedynie co mogą podziwiać to swoją dłoń i zżera im zazdrość. Mam tylko 1 uwagę do filmu. Nie kaloryfer tylko grzejnik (typowy błąd u polaków). Kaloryfer to można mieć na brzuchu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam pytanie odnośnie tych pralek na "balkonie". Nie ma tam u Was mocnych opadów deszczu? Przecież opady mogą padać na pralkę i albo się
  • Odpowiedz
Nie przejmuj się przegrywami z wykopu. Jedynie co mogą podziwiać to swoją dłoń i zżera im zazdrość. Mam tylko 1 uwagę do filmu. Nie kaloryfer tylko grzejnik (typowy błąd u polaków). Kaloryfer to można mieć na brzuchu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam pytanie odnośnie tych pralek na "balkonie". Nie ma tam u Was mocnych opadów deszczu? Przecież opady mogą padać na pralkę i albo się popsuje albo zerdzewieje.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Stary wyjmij kija z dupy, rob swoje i olej opinie tej grupy piwniczakow bo to jobla idzie dostac jak sie czlowiek zacznie tym wgle przejomowac. To nie moja ani twoja wina ze niektorzy maja brzydkie kobiety/zony, a sa tez tacy co maja je tylko w internecie, to to dopiero potrafi szczekac XD
  • Odpowiedz