Wpis z mikrobloga

@Del: Trochę tak, ale szczerze to jestem z niego zadowolony. Nie wygląda na tandetę, jest zrobiony z dobrych materiałów, dobrze leży na dłoni. Zajrzałem na opinie i tam ludzie raczej odradzali tą markę, zarzucali jej że to tania chińszczyzna, ale póki co sprawia dobre wrażenie.
ludzie raczej odradzali tą markę, zarzucali jej że to tania chińszczyzna

@materazzi: Generalnie, żadna firma modowa nie robi zegarków. Firma modowa je kupuje, potem przykleja swoje logo i sprzedaje Tobie. A jak myślisz, jak jesteś wielką korporacją zarabiającą na sprzedaży ciuchów robionych w sweatshopach w Bangladeszu, to zrobisz wyjątek i zegarki kupisz u Szwajcarów? No, tak średnio bym powiedział.
Te zegarki w 99% przypadków to chińskie gówno, które na Ali kupiłbyś
Generalnie, żadna firma modowa nie robi zegarków. Firma modowa je kupuje, potem przykleja swoje logo i sprzedaje Tobie


@Del: to nie byłoby nic złego, gdyby produkcję zlecano poważnej firmie i zegarki prezentowałyby jakość. Jednak tu chodzi zazwyczaj o kolejną gówno-rzecz, którą można sygnować swoją marką i żerować na głupocie ludzi, którzy kupują markę dla samej marki.
Nie wiem czy w odzieży jest podobnie, tzn. jaka jest faktyczna jakość, bo zupełnie mi