Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Faza pucharowa - Mecz 51

Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial
Drabinka pucharowa, reguły i uczestnicy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Nhhixx-FdmDsIle2FMGOOC1yWwDbJniNK_2I55eyDUA/edit

Skrót zasad: Tym razem ocenimy seriale z ostatnich 5 lat (powstałe po 2016 roku). W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wygrany danego pojedynku przechodzi do kolejnego etapu. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny.

GŁOSOWANIE W KOMENTARZACH!

Prócz głosowania proszę także o plusowanie wpisów! Dziękuję! Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #seriale #netflix #hbo #hbogo
Matt888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Faza pucharowa - Mecz 51

Tag ...

źródło: comment_163471019828AYAwNdrQK0UBrR7KKdoL.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Stashqo: wg mnie Mere jest również o wiele lepszy. Są tam pewne sytuacje społeczne jak i zachowania, te śledztwo nie jest aż tak głównym wątkiem. Natomiast Dark to udowodnienie, że da sie coś skomplikować
  • Odpowiedz
@Matt_888 pamiętam, że sceptycznie podchodziłem do 3. sezonu po zakończeniu w poprzednim, ale wszystko (no, prawie, mam może z jedną czy dwie uwagi) było logicznie zamknięte. Fakt faktem, wolałbym inne zakończenie. Dark to u mnie topka seriali, jakie kiedykolwiek oglądałem.
  • Odpowiedz
@Elnath: Dark to serial dla gimbów, żeby mieli ŁOOOOOOO MÓZG #!$%@?, ALE INTRYGA, ALE ROZKMINA ŁOOOOOO, który estetycznie jest ok, ale absolutnie nie prezentuje sobą nic więcej niż poplątana ekspozycja. Co prawda skrupulatnie napisana, wciągająca, ale to tylko tyle.
Mare of Easttown natomiast to serial absolutnie wybitny, w którym mała, kryminalna intryga jest tylko tłem do genialnej opowieści obyczajowej, napisanej z ogromną dokładnością, skupiającej się na chyba wszystkich możliwych aspektach
  • Odpowiedz