Wpis z mikrobloga

Jedziecie po Kaśce i to rozumiem, bo sama jestem #!$%@? jak ja oglądam, ale to wszystko wynika z tego jakie ona ma relacje z rodzina i nieprzepracowane traumy z poprzedniego związku. Odcinek do przodu player: matce mówi, ze wszystko ok, matka naciska, ona nie umie powiedzieć jej zeby się nie wtrącała bo jest już stara baba i nie musi z ciepłym latać do mamy, ale matka tego nie rozumie bo właśnie całe życie tak było. Ona ma problemy ze sobą i do tego jest prosta dziewczyna, może nie zdaje sobie sprawy, ze potrzebuje pomocy psychologa, a ludzie w jej otoczeniu po prostu przywykli do tego jaka ona jest i nikt jej tego nie zasugerował. Dramat. To komentowanie okolicy w której żyje Paweł - przecież to było bardzo niegrzeczne, ale ona to robi z pełna świadomością, bo chce go do siebie zrazić. Nie wiem czy się czasem coś tam nie #!$%@? w noc poślubna, może się do niej dobierał? Ale taka zmiana o 180 stopni po weselu nie wróży dobrze.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 14
  • Odpowiedz
@katienca: baba jest po prostu perdolnieta a ty doprawiasz do tego jakas filozofie. Znam ludzi ktorzy wywodza sie z nie takich patologii a wyszli na normalnych kontaktowych ludzi i nie takie traumy mieli w swoim życiu. Po prostu w zyciu spotyka sie fajnych normalnych ludzi jak i czubow jak mongolka ktorzy maja z deklem i żadna życiowa trauma tego nie wytlumaczy
  • Odpowiedz
@Mia900: Okolica wyglada not great not terrible ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Dwa starsze,niskie bloki, duży plac, garaże i widok na kominy. Kasia była tym widokiem przerażona i bardzo nieelegancko komentowała wygląd okolicy, aż biedny Paweł zaczął się tłumaczyć,że „ on przez 7 lat tylko tu spał i wracał do pracy” (,)
  • Odpowiedz
  • 12
@xxxmen nie ma czegoś takiego jak "po prostu #!$%@?ęta", za tym #!$%@? stoją nasze doświadczenia. To nie jest usprawiedliwianie jej bo ma 31 lat i nie żyła w piwnicy, ma dostęp do psychologów i mogła się tym zająć, musi jej to jaka jest przeszkadzać w życiu, ale widocznie jeszcze nie znalazła w sobie zasobów żeby to naprawić. Łatwo oceniać z boku i dawać diagnozy
  • Odpowiedz
@katienca a dla mnie tu raczej działa mechanizm tęsknoty za byłym i jak zaczęła być z innym facetem to zaczęła się źle czuć, że to nie ten poprzedni. Chciała żeby był ślub, ślub był i po sprawie, już nieszczęśliwa, że to inny.
Na ślubie mówi, że facet trafiony w 10, po ślubie już jej się nie podoba.
  • Odpowiedz