Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie to bardzo słaby serial. Myślę ze ludzie się nim zachwycają bo stylistyka przypomina … fortnite. Natomiast całość jest nudna i groteskowa.
stylistyka przypomina … fortnite.


@bronx: #!$%@?, przeczytałem dziesiątki opinii o serialu, o dobrze napisanych bohaterach, ciekawych zagadkach i grach, ciekawej i monumentalnej stylistyce, wspaniałym soundtracku, nawiązaniach do kultury wschodu, o problemach społecznych które dotykają tamte społeczeństwo, szokującej fabule, ładnych lokacjach otwartych i zamkniętych, egzotycznym języku, nietypowym settingu, fabule z twistami, ale na wykopie tylko można dowiedzieć się całej prawdy. Serial odniósł sukces bo przypomina fortnite. Ludzie w tym serialu, zdobywają surowce,
@ActiveekHere: chętnie bym z Tobą porozmawiał, ale zastanawiam się czy to ma sens… niemniej rozwinę swoją wypowiedź. Pisząc o stylistyce miałem na myśli stroje obsługi gier, które jakbyś nie patrzył, przypominają skórki z Fortnite. A przynajmniej tak je postrzegają nastolatkowie, w wśród których serial zrobił się popularny. Słyszę co mówią dzieci w szkole rozmawiając o filmie. Słyszę co powtarzają moje dzieci po kolegach i nie pokrywa się to z niczym co
@bronx: Oczywiście serial się zrobił popularny wśród nastolatków… tak jak wśród każdej innej grupy wiekowej bo obejrzało go ponad 120 milionów ludzi na netflixie a nielegalnie pewnie 3 razy tyle.

Whip Media tracks viewshare among streaming services in order to provide a snapshot of user engagement. According to its data, Squid Game is growing faster than any other Netflix original series. 58.65% viewers are between the ages of 18-34.

Stroje „obsługi
@bronx: No też myśle że zostałeś zdeklasowany i nie ma nawet sensu żebyś kontynuował usprawiedliwianie swojego beznadziejnego toku myślenia w którym wysnuwasz wniosek o gustach ponad 100 milionów osób z różnych grup wiekowych na podstawie tego co usłyszałeś od paru gówniaków