Wpis z mikrobloga

Godzina 5:45 AM. Dopijam swoją kawę Folgers przygotowaną przez ekspres jednocześnie kończąc czytanie newsów na Alternet i Yahoo. W tle rozbrzmiewa delikatnie pomrukująca muzyka z radia Drone Zone przeplatana ze śpiewem ptaków dochodzącym z zewnątrz. Wypiwszy kawę, szybko jeszcze myję zęby szczoteczką Pulsonic z pastą RESTORE przed wyjściem do pracy. Rozbieram się z piżamy, wkładam kurtkę z Calvina Kleina z puchem z kanadyjskich gęsi, mocno pogniecione już Martensy i wyciągam z barku jeden z zegarków z mojej kolekcji - dzisiaj wypadło na Milgaussa (M116400GV-0001). Schodzę na dół przeglądnąć jeszcze brzuch w moim drugim restroomie i biorę klucze do auta z haczyka. Chwila - pomyślałem. Jeszcze zaległy projekt do pracy. Powróciwszy do domu zabieram dokumentację przygotowaną przez kolegę z pracy - Patryka. Wychodzę przed dom. No tak, BMW Z4 mam w garażu. Zapomniałem zmienić opon na zimowe, więc dzisiaj pojadę Mustangiem do pracy. Wokół już widzę sąsiadów na swoich front yardach, którzy również zbierają się do pracy. Każdy uśmiechnięty. Być może wynika to z tego, że gdy spojrzysz się na Jankesa to on się do ciebie uśmiechnie.
#testoviron #testo
dsomgi00 - Godzina 5:45 AM. Dopijam swoją kawę Folgers przygotowaną przez ekspres jed...

źródło: comment_1634632201nqDNKiRkTzgCUOUNBUKnqJ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz