Wpis z mikrobloga

doszła nowa opłata 8gr/l - bodaj 5lat temu. Jeszcze jakieś fikołki? A może wytłumacz wszystkim jak to jest, że Kaczafi ceny benzyny dyktuje (hehe) w całej Europie, bo taniej jest tylko w Rumunii i Bułgarii?


@kryptonim_putas: dokładnie, niektórzy myślą że tylko cena baryłki to cena paliwa
eh można obwiniać pis o różne złodziejstwa, jednak z ceną paliw nic nie da się zrobić
  • Odpowiedz
czyli nadal nie potrafisz wskazać różnic i z tego powodu wysyłasz mnie do psychiatry? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kryptonim_putas: do psychiatry wysyłam cię bo stosujesz projekcje i wyżywasz sie na ludziach w internecie xD

A różnic jest wiele więcej niż tylko podaż pieniądza - rozpoczynając od innych poziomów inwestycji, innych progresjach płacy minimalnej, innej procentowej wysokości zasiłkow i transferów pieniężnych, innych opłatach za energię w relacji
  • Odpowiedz
@Vosemite jakby po chciało wygrać, to by wystawili Sikorskiego. A oni do tego wystawili najpierw Kidawę. XD Tylko już sam nie wiem, czy taki jest plan, żeby wszystko jebnelo za rządów pisu, czy oni są naprawdę tak głupi.
  • Odpowiedz
Średnie wynagrodzenie za Peło, 2012: 3521,67zł

3521,67zł : 6zł/l = 586,945l paliwa za średnią pensję

Średnie wynagrodzenie Anno Domini 2021: 5851,87zł

5851,87zł : 6zł/l = 975,312l paliwa za średnią pensję


@kryptonim_putas: i to ma być wymówka dla drenowania portfeli przez orlen, żeby było na propagandę? xDD Wow niesamowite, że w rozwijającym się kraju średnia pensja poszła do góry xD
  • Odpowiedz