Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka że w tej chwili nie jestem w stanie sobie wyobrazić ciekawszego zestawienia w Fame niż Jacek Murański vs Popek. Taka walka ma same zalety.

Z jednej strony jest Jacula który jest niesamowitym zadymiarzem i nienawidzi Popka. Nie wiadomo też jak będzie walczył. Bo zarówno scenariusz w którym okazuje się zabijaką i wygrywa jest ciekawy, jak i scenariusz w którym dostaje #!$%@? i się potem tłumaczy też jest ciekawy. (oczywiście liczę na opcję nr 1)

Z drugiej strony Popek który niesamowicie zamulał na poprzednich galach w końcu dostaje przeciwnika którego nie dość że zna, ma z nim konflikt to jest jest go w stanie sprowokować. Mimo że Popek to stypiarz w fejmie to wszyscy wiemy że w głębi jego duszy drzemie przećpany patus, który odpowiednio sprowokowany może zadymić.
Nawet fani sportowych walk nie mają na co narzekać, bo Popek to w końcu zawodowiec.

Mam nadzieję że ta walka dojdzie do skutku.
#famemma
  • 3
  • Odpowiedz
@camos: no ale tak jak napisałem tu miałby serio konflikt i byłby prowokowany przez Murańskiego. Myślę że jak zacznie się wyzywanie od frajerów to w końcu się odpali
  • Odpowiedz