Wpis z mikrobloga

Rok temu doradziliście mi w zakupie telefonu za ok. 500zł dla kogoś z rodziny. Padło na #xiaomi #redmi 9 i był to strzał w dziesiątkę. Super telefon podobno.
I teraz po roku przychodzę z kolejnym takim pytaniem: telefon za ok. 500zł, dla kobiety. Może być z chin z jakiegoś banggood czy co tam teraz jest popularne. Wymagania znikome: najważniejsze aby telefon był nowy i miał najnowszy system, a najlepiej aby miał zapowiedziany update do kolejnej wersji. Telefon ma posłużyć kilka lat. Do czego? Dzwonienie, sms, komunikatory, social media, czasem coś w internecie wyszukać. Żadnych gier, żadnego słuchania muzyki, aparat wystarczy przeciętny, nfc zbędne. Jakieś propozycje?
#smartfon #android #telefony #telefon #smartfony #pytanie #pytaniedoeksperta #cokupic
  • 5
@aniaczy: No rok temu też tak pisali, a jednak się udało xD Oczywiście z Chin. Ale było dużo propozycji znoścnych telefonów w budżecie 400-500, jakieś nokie, alcatele, motorole czy lenovo.
@aniaczy: Nie wiem czy kupie, nie sprawdzałem, nie sądziłem, że telefon sprzed roku teraz będzie dobrą opcją. Podałem to jako porównanie, bo tamten telefon spełnił wszystkie wymagania.
Wpisałem sobie w google to w polsce kosztuje tyle i kosztował, ok. 600-700 w zależności od wersji. Czyli pewnie w chinach dorwę go za ok. 500 z hakiem?