Wpis z mikrobloga

Poznajcie Jarka. Jarek nie jest osobą niepełnosprawną intelektualnie. Jest jutuberem cierpiącym na chorobą zwaną pracofobią. Jarek potrzebuje od was bardzo dużo pieniędzy wziąść. Jarka #!$%@? ogromna empatia, gdyż współczuje ludziom, którzy muszą pracować Prosi bardzo o wysyłanie donnejtów o treści WSPARCIE, bo od waszych wpłat zależy niedorozwój jego kanału. Pozdrawiam serdecznie
#kononowicz #menelzboboli #zebractwointernetowe #jakodwaspieniadzewsiasc #patostreamy
źródło: comment_1634507245vU33jNBDpEYa7KLaAov7Gz.jpg
  • 16
@pyczasty: ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio to mysle, ze nieraz mial całe te wyslane, ale ma odrobine wiecej rozumu niz szkolniaki i nie pisnie o tym, zeby nie dawac motywacji wypróżniaczom. Ten adres mi sie nie przyda, bo jak gwiazdom jutuba nie jestem i nawet na znaczki mnie szkoda na łochudre chociaz smieci pełno wszedzie.
@pyczasty: Ciekawe czy na adres domowy dostal kiedys(nie o skode mi chodzi ani upalną), bo nie watpie, ze sa tacy co adres znaja. Jak dostal to sie załoze, ze otwieral takie paczki, bo jest zbyt chytry, zeby nie sprawdzic czy jest cos wartosciowego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)