Wpis z mikrobloga

@Minieri: po euro 2016 nie byłem jego fanem, ale po paru latach stwierdziłem, że to jest jednak Piłkarz (taki piątek to nawet nie pol milika), a dziś to pokazuje, już poprzednie sezony w napoli czy praca w reprezentacji pokazały, że jest to jeden z lepszych polskich piłkarzy.
  • Odpowiedz
@pu100stan piątek był zajebisty przez 1sezon
Gdyby w Milanie byłby nornlany trener to żaden emeryt Ibrahimović by go nie wygryzł i teraz byłby jednym z lepszych naszych piłkarzy w reprezentacji.
  • Odpowiedz
@Jomahajomaso: no i wtedy myślałem, że on to nie trafi do domu Hehe dopiero po jakimś czasie obejrzałem jakieś highlisty Polski i on tam z blaszyczkowskim to tyrali grubo w sumie jak większość na tym turnieju. Sam go krytykowałem ale po czasie zmieniłem zdanie i chlop to udowadnia, że ma te dwie nogi, może i lewe ale wiodące i potrafi zagrozić, główka również, a namieszać w obronie również patrz golgif
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@Minieri: Arek to obok Roberta jedyny Polski piłkarz z topu którego losem się interesuję. Śledzę jego poczynania od Ajaxu i moim zdaniem gość miał szansę naprawdę być jednym z lepszych napastników na świecie, niestety kontuzje zniszczyły mu karierę i raczej nic już mu nie wróci tego czasu bez treningu
  • Odpowiedz
@pu100stan: Matko, coś podobnego pisałem wielokrotnie w „Prime” Piątka to byłem wyśmiewany xD było widać od zawsze ze Arek to jakość i tylko kontuzje go ograniczają, a Krzychu to po prostu solidny kopacz
  • Odpowiedz
taki piątek to nawet nie pol milika


@pu100stan: piątek to zwykła surowa siekiera do pola karnego. Milik ma lewą i prawą nogę, a przede wszystkim świetny zmysł do gry kombinacyjnej. Szkoda tylko tych kontuzji, bo potencjał był niesamowity
  • Odpowiedz
@utede: no i teraz Arek jest jakościowym solidnym piłkarzem, a Krzyś mógłby mieć problem z ekstraklasa @Bekon2000:
Piątek mial dobry rok i tyle, 2 bundesliga, ekstraklasa, może doły serie A że względu na markę.
Piątek w Milanie juz nie błyszczał, chyba przez ten nr9
  • Odpowiedz
@utede: Ludzie kierują się emocjami zamiast trzeźwym rozrachunkiem. Miałem to samo. U Milika zawsze było widać umiejętności nieprzeciętne, panowanie nad piłką, technikę czy wizję. To po prostu piłkarz pełną gębą z wielkim pechem do kontuzji. A Piątek to typowy kopacz co kopnie. Średniak jak ich wielu.
  • Odpowiedz