Wpis z mikrobloga

#!$%@? chłopy mam dość, znowu spotkałem zajebista kobietę na Tinderze, mega byliśmy dopasowani do siebie, super się gadało poczucie humoru to samo, nawet seks był wspaniały, szczytowalismy synchronicznie co się często nie zdarza.

No i tak spędziliśmy kilka dni ze sobą, potem pozegnalismy się umawiając jednocześnie na następny dzień. A wieczorem napisała mi ze jednak musimy anulować to i nie pasujemy do siebie.

Powód? Były dwa, oba równie absurdalne.
Raz bo jk byliśmy w Burger kingu to wygłupiając się żeby ja rozśmieszyć (co się w sumie udało) rozlałem trochę płynu do dezynfekcji na podłogę, co było bardzo niekulturalne XD

drugi powód to ze opowiedziałem jej jak podczas lockdownu (jakoś 1,5 roku po tych słynnych dwóch tygodniach) zaprosiłem do siebie 3 znajomych i wjechała mi policja na chatę i zrobiła szturm. Jej zdaniem było to egoistyczne i nie fair w stosunku do ludzi takich jak ona którzy kompletnie izolowali się podczas pandemii i nie robili „imprez” (ja #!$%@? chłop się spotkał z Kolezanka i dwoma znajomymi u siebie żeby sie napić i pogadać i jestem już złym czlowiekiem? XD)

Okej, rozumiem, ona nawet nie musiała mi podawać powodu jeśli chciała przerwać znajomość, jej pełne prawo, ale albo wydaje mi sie ze tu chodzi o coś innego albo laska jest #!$%@?, bo nie wyobrażam sobie jak można taki vibe i dobry kontakt jaki mieliśmy (naprawde rozumieliśmy sie doskonale i mieliśmy podobny światopogląd, jednak nie taki sam co dawało fajne pole do dyskusji) zaprzepaścić z takich błahych(?) powodów.

Co o tym sądzicie mirki i mirabelki?
#tinder #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jizzy13:
Przecież ci już wyłożyłem czarno na białym dlaczego potwierdziłem to, że jesteś patusem.
No ale ty skończyłeś trzy klasy, nie dziwne, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. :)
  • Odpowiedz
  • 0
@NosaczPolak2: Jak twoje argumenty ze jestem patusem to, ze biore biały proszek (bzdura wyssana z palca) wjechała mi policja na chatę (czytanie ze zrozumieniem się kłania, moje przewinienie to spotkanie podczas lockdownu) czy wulgaryzmy (których w poście nie było wcale poza jednym) i tam kilka innych bzdur. Myślisz ze tym sposobem cokolwiek obnazyles oprócz tego ze jesteś sfrustrowanym spierdoxem, SAMOZWAŃCZYM NISZCZYCIELEM PRZEGRYWOW. No to by się zgadzało bo dokonujesz autodestrukcji
  • Odpowiedz
  • 0
@NosaczPolak2: jak nie obaliłem, jak mowie ze to ze biore narkotyki to bzdura wyssana z palca (mam ci badania krwi zapostowac?) , akcje z policja już opisałem, a to ty jak mantrę powtarzasz hurr durr patus, mówiąc ze skończyłem 3 klasy (jestem po studiach). Zreszta kim ty w ogóle jesteś, pajacu żebym ja ci coś musiał udowadniać XD ciesz się ze ci dostarczam dopaminy i odpisując na twoje komentarze, możesz
  • Odpowiedz
@Jizzy13:
Ale co się stało? Skoro twierdzisz, że jestem prowokatorem do po co mi odpisujesz? :D
Czy ty głąbie nie zauważyłeś ile wysłałeś już odpowiedzi w kierunku do mnie?
Po raz kolejny napisz to samo. :)
I już się tak nie denerwuj patusie, spokojnie, popuścisz w dresik po raz kolejny i doznasz ulgi. :)
  • Odpowiedz
  • 0
@NosaczPolak2: aha to teraz nie mam racji bo ci odpisuje XD robie to bo mnie bawi jak się pogrążasz, jednocześnie myśląc ze to ty tu triumfujesz XD lubię gownoburze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@NosaczPolak2: Nic nie obnazyles XD nawet nie wiesz jak daleko jest rzeczywistość od twoich wyobrażeń. Ale ja to rozumiem, wiekszosc ludzi mierzy innych swoją miarą ;) Milej nocy życzę #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@nieznane_wody: Nie No, seks był serio wspaniały, dla obu stron, tutaj nie mam wątpliwości.
Z jakiego powodu patusa, co z wami ludzie XD
Jeździliśmy po Bawarii, odwiedzaliśmy ładne miejsca, eleganckie restauracje, ubrany byłem również schludnie. Większość czasu rozmawialiśmy o swiatopogladzie, muzyce i grach, było mnóstwo fajnych rozmów i nie wiem w jaki sposób miałbym wyjść na patusa XD jedyne co #!$%@? to jak byliśmy na postoju w burgerkingu przy autostradzie
  • Odpowiedz