Wpis z mikrobloga

#!$%@? chłopy mam dość, znowu spotkałem zajebista kobietę na Tinderze, mega byliśmy dopasowani do siebie, super się gadało poczucie humoru to samo, nawet seks był wspaniały, szczytowalismy synchronicznie co się często nie zdarza.

No i tak spędziliśmy kilka dni ze sobą, potem pozegnalismy się umawiając jednocześnie na następny dzień. A wieczorem napisała mi ze jednak musimy anulować to i nie pasujemy do siebie.

Powód? Były dwa, oba równie absurdalne.
Raz bo jk byliśmy w Burger kingu to wygłupiając się żeby ja rozśmieszyć (co się w sumie udało) rozlałem trochę płynu do dezynfekcji na podłogę, co było bardzo niekulturalne XD

drugi powód to ze opowiedziałem jej jak podczas lockdownu (jakoś 1,5 roku po tych słynnych dwóch tygodniach) zaprosiłem do siebie 3 znajomych i wjechała mi policja na chatę i zrobiła szturm. Jej zdaniem było to egoistyczne i nie fair w stosunku do ludzi takich jak ona którzy kompletnie izolowali się podczas pandemii i nie robili „imprez” (ja #!$%@? chłop się spotkał z Kolezanka i dwoma znajomymi u siebie żeby sie napić i pogadać i jestem już złym czlowiekiem? XD)

Okej, rozumiem, ona nawet nie musiała mi podawać powodu jeśli chciała przerwać znajomość, jej pełne prawo, ale albo wydaje mi sie ze tu chodzi o coś innego albo laska jest #!$%@?, bo nie wyobrażam sobie jak można taki vibe i dobry kontakt jaki mieliśmy (naprawde rozumieliśmy sie doskonale i mieliśmy podobny światopogląd, jednak nie taki sam co dawało fajne pole do dyskusji) zaprzepaścić z takich błahych(?) powodów.

Co o tym sądzicie mirki i mirabelki?
#tinder #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 59
@Jizzy13: #!$%@?, agresja, jechanie po matce i ty się dziwisz patusie, że żadna ciebie nie chce? :D
Ty kompletnie niczego sobą nie reprezentujesz typie i uważaj tam, bo wyczuwam, że popuścisz znowu w swój obesrany dresik. :D
Jesteś zerem, zabierasz tylko tlen.
@pepsi22323: @Ifeellonely: @Cyborg4334: @BigKahunaDick: @stuwykopek: @Jizzy13: @NosaczPolak2: @olaf_wolominski: #!$%@?… u kobiet nie szukaj logicznych powodów pamiętaj one kierują się tylko emocjami

Dam przykład taka jedna dziewczyna pisała ze mega jej się podobam spotkaliśmy się nawet doszło do seksu mówiła nawet na pożegnanie, że chce się jeszce zobaczyć.Pisaliśmy jeszcze jakiś czas a potem przestała się odzywać z dupy.

Wniosek jest taki, że ludzie po prostu
@Jizzy13:
Bo jesteś zerem i patusem, tutaj nie trzeba robić żadnej wnikliwej analizy osobowości.
Wulgaryzmy, jazdy po matkach, nalot policji na mieszkanie, brak perspektyw - jakiej lasce ma to zaimponować? Wyjmij łeb z odbytu.
Kisnę z ciebie, ale dawaj dalej, może w końcu zarzucisz jakiś synonimem do słowa "#!$%@?". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NosaczPolak2: Nalot policji był ze względu na Lockdown i jakiś sąsiad Niemiec mnie zgłosił ze zaprosiłem za dużo osob, poza tym nie mam żadnych problemów z policja XD właśnie udowadniasz jak bardzo się mylisz, a jeśli myślisz ze z kobietami rozmawiam jak z takimi #!$%@? na wykopie jak ty, to pokazuje ze jesteś jeszcze bardziej odklejony XD get a life gościu
@Jizzy13:
Ale kobiety z tobą nie rozmawiają, bo mają na ciebie wywalone i ty dla nich nie istniejesz, co potwierdza ta laska, która olała ciebie z góry na dół.
A te osoby, które zaprosiłeś to z pewnością były bardzo lotne głowy, tuzy umysłu i bogatych przemyśleń i rozważań o życiu, raczej typowa Polska za granicą.
Biały proszek tak mocno wlatuje, że tracisz kontakt z rzeczywistością? :)
@NosaczPolak2: Ale co ty wymyślasz za historie gościu, spotykam się regularnie z dziewczynami, miałem udane i nieudane związki, a ta typiara tez mnie nie zlała skoro pisaliśmy ze sobą kilka dni a potem spędziliśmy cały weekend razem na wycieczkach i seksie XD Żyj sobie w swojej bance, w ktorej podbijasz sobie (już i tak wywindowane do granic możliwości) ego wysnuwajac bzdurne wnioski na wypok pe el XD
Tych których zaprosiłem tez
@Jizzy13:
Ale ty swojej prawdziwej natury nie zakryjesz - jesteś patusem i na tym kończy się twój nędzny żywot. :)
To ja kręcę bekę z takich zer takich jak ty, wiesz, że mam rację i wierzgasz rączkami.
Farmazonem jest całe twoje żałosne życie :D
@NosaczPolak2: No spoko, ty wierz sobie ze jest tak jak sobie ubzdurałaś XD Ojej wykopek snuje sobie jakieś teorie na mój temat z piwnicy swojej mamy w obsranych cottonworldach. To ze ci jeszcze odpisuje (chociaż i tak nie mam nic lepszego do roboty, niedziela wieczur motzno) to jedyne czego się wstydzę XD
@Jizzy13:
Za to twoja matka już się nie musi wstydzić, że jej synalek patus zawinął do Niemiec i tam zostaje, przynajmniej może przestać wstydzić się przed sąsiadami. :)
Przyszedłeś na strzelaninę z nożem i liczysz na wygraną? :D
Ja nie muszę snuć teorii na twój temat, sam siebie obnażyłeś - wulgaryzmy, jechanie po matkach, ubogi zasób słownictwa i wjazd policji na chatę - te rzeczy idealnie ciebie opisują i twój marny