Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: Jeżeli chodzi o kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży, to tylko Early Stage. Jeżeli chodzi o kursy dla dorosłych to już brak mi większej wiedzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: korzystałem z niemieckiego, poziom nauczania był tak niski ze tragedia.
Dodatkowo jak przyszedł covid to przez półtora roku nie miałem zajęć bo nie zgodziliśmy się na nagrywane (!!) zajęcia zdalne.
Z kolei mój różowy zaczął angielski, tutaj już lepiej wyglądały zajęcia, lektorka też się chociaż starała i była przygotowana do zajęć, w odróżnieniu do tego co było u mnie. Tylko że ponownie - Szkoła postawiła wymóg nagrywania zajęć zdalnych, więc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: nie no, jak masz losową sytuację to musisz po prostu im się tłumaczyć jak w szkole xD jak zmienisz miejsce zamieszkania to dowód na to, znajdziesz /zmienisz pracę to dowód na to. Moja grupa po prostu w całości złożyła wypowiedzenie (bo w zeszłym miesiącu sobie o nas przypomnieli i mówili że mamy chodzić nagle xD, zacząłem na początku 2020) bo nic już nie pamiętaliśmy po takiej przerwie, część nie mogła
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu: cześć, korzystałem od początku 2019 z języka angielskiego, w Bydgoszczy. kurs całkiem spoko, serio. minus to faktycznie, ze w marcu 2020 się wszystko ucięło i przypomnieli sobie o nas w maju br. 2 zajęcia zdalnie mieliśmy bo tyle nam brakowało, na finał egzamin, certyfikaty przyszły pocztą. serdecznie polecam jak ktoś chce się 'obgadać' z językiem. chciałem się zapisać na niemiecki ale nie było miejsc.
  • Odpowiedz