Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak się pozbyć tego uczucia "hmmm, coś bym #!$%@?ł" na redukcji? To przechodzi po miesiącu, trzech, pół roku xD? Czy umysł grubasa zawsze będzie gruby? Wodą i herbatą tego nie zapcham i tak piję już tyle, że chodzę lać 20 razy dziennie.

#chudnijzwykopem #dieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616c3894820612000add0f35
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Przekaż darowiznę
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @misiafaraona: jedzcie rzeczy, ktore sa niskokaloryczne, ale maja duza objetosc - brokul, cukinia, salatki itd. Taka duza miska salatki z jakims bardzo lekkim sosem na bazie jogurtu zapcha kazdego, a kalorii jest niewiele. Tak samo do chrupania jakies marchewki itd. Alternatywa moze byc tez low carb czy keto z 2 duzymi posilkami dziennie, tluszcz trzyma duzo czasu. Ta ochota na zjedzenie czegos to jest tylko spadek insuliny.

@nalej_mi_zupy:
  • Odpowiedz
ŻółtyPotwór: @xloginlogin123: nawet nie, tylko wcześniej zawsze jadem z ksiazka/filmem/telefonem, teraz odkładam wszystko na czas posiłków.
@misiafaraona: to chyba sobie poczekamy xD.
@nalej_mi_zupy: cola zero z kofeiną fajna przed południem, na wieczór przeszkadza w zaśnięciu. Kupię sobie otręby na spróbę.
@xloginlogin123: produkty o niskiej gęstości energetycznej - spoko, ale samym tym się człowiek na dużej nie naje, bo to głównie woda. Warzyw jem sporo, kilogram to dziennie
  • Odpowiedz
PrzyjemnyOgrodnik: @mateos11: mam dość monotonną, ale smaczną dla mnie dietę: jajka, mięso z kurczaka (piersi i uda bez kości), twaróg półtłusty w kostce, skyr, mleko 0,5% (do kawy), feta, łosoś wędzony, śledzie.
Codziennie staram się ok. 1 kg warzyw - sałata, pomidory, cebula, brokuły, bakłażany, cukinie i min. 30 g orzechów.
Raz na tydzień tzw. polski obiad + piwo.
Rozkład makro w ujęciu miesięcznym (wszystko z fitatu):
B: 30%, T:
  • Odpowiedz