Wpis z mikrobloga

Właśnie mnie poproszono o zostanie chrzestnym XDD

Kuzynka z którą więcej niż "cześć" wymieniłem ostatnio może z 15 lat temu stwierdziła, że będę idealnym chrzestnym dla jej syna, o którym do dzisiaj nawet nie wiedziałem nawet, że istnieje XD

Oczywiście się nie zgodziłem - od 9 lat "żyję w grzechu", na Kościół Katolicki jako organizację pluję otwarcie i nie zamierzam się prosić żadnego faceta w czarnej kiecce o możliwość uczestnictwa w ich przedstawieniach cyrkowych.

#bekazpodludzi #bekazkatoli
  • 41
  • Odpowiedz
@kommie: @NocnyFull: z tym "obniżaniem statystyki" to najbardziej niedorzeczny argument ever. Nawet gdyby (bardzo optymistycznie) 1/2 katolików odważyła się i to zrobiła to na pewno nie będzie tak, że chwilę wyjdzie biskup i powie "słuchajcie, nie mamy już 90% katolików ale tylko 45%, już nie reprezentujemy większości narodu, czas odpuścić".
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: Miałem tak samo. Mnie poproszono przez messengera :) Napisałem, że żaden ksiądz się nie zgodzi bo jestem ateistą. Te debile nawet pewnie nie wiedza kto to ateista i odpisali, że szkoda. Mam spokój z nimi bo znają mnie tylko jak potrzebują coś czym się zajmuje moja firma.
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: aby uciąć dyskusję, wystarczyło udać się z rodzicami do księdza i powiedzieć mu uczciwie, że żyjesz w stanie grzechu i nie możesz być chrzestnym, nawet jeśli rodzice dalej będą chcieli, to ksiądz im i tak na to nie pozwoli.
  • Odpowiedz