Wpis z mikrobloga

Wszedłem sobie na twitcha i randomowo kliknąłem w użytkowniczkę kasix. Dziewczyna ma aktualnie 4000 osób na streamie i to jest jakiś dramat jak się ona zachowuje. Do tej pory nie usłyszałem ani jednego zdania bez przekleństw, śmiem twierdzić że tak rynsztokowego języka nie mają nawet prostytutki.

Co najciekawsze to jest jej content, bo ona ogląda po prostu filmiki na youtube i komentuje "o kur##", "ale wy##ebał", "o kur## co za spier##lona akcja" itd.
Nie dość, że to demoralizuje dzieci, bo jej widownia pewnie jest w wieku 10 - 15 lat to jeszcze wyciąga z tego ogromny hajs z reklam i donejtów. Rodzice weźcie ogarnijcie co oglądają wasze #dzieci w social mediach.

Ciekawi mnie tylko czy to jest tylko taka jej kreacja? Będąc patostreamerką zarobi więcej niż gdyby była normalna? Bo nie wierzę, że studentka (co prawda zarządzania, no ale tak czy siak) nie umie wypowiedzieć pojedynczego zdania bez przeklinania.

Jeszcze gdyby ona ładna była to bym rozumiał, że spermiarze oglądają i jej wpłacają, ale no iksde xD

#kasix #twitch #patostreamy #polskiyoutube #bekazpodludzi
trevoz - Wszedłem sobie na twitcha i randomowo kliknąłem w użytkowniczkę kasix. Dziew...

źródło: comment_16343989645zeWD4HMehvGuIlJkpUiqq.jpg

Pobierz
  • 16
@trevoz: Kurczę, nigdy nie miałem okazji przeglądać wykop, zawsze tylko słyszałem, że jest tutaj niemiłosierny ból dupy o wszystko, plotki i rozmowy o niczym, ale nie przyglądałem się temu. Ten post jest kolejnym, który gdzieś tam google mi podrzucił a propos jakiegoś wyszukiwania i jak tak Was czytam, to naprawdę smutno się człowiekowi robi. Nie znacie kogoś, widzicie urywek minutowy z jednego na 10,000 live-ów i #!$%@? kocopoły. Sam dziewczyny nie
@trevoz: właśnie o to w niej chodzi, ma vibe takiej dziewczyny sprzed komputera, lekko chłopięcej, że tak to ujmę, no i przez to, że nie jest jakaś 10/10 z wyglądu to twitchczatownicy mogą do niej łatwiej zagadać